Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van sportoló példaképetek? Ha...

Van sportoló példaképetek? Ha igen, ki, miért és hogyan lett ő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:34
 1/6 anonim válasza:
Puskás Ferenc:)
2010. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ki fogsz nevetni: Vegeta a DragonBall Z-ből! Mondtam... viszont miatta kezdtem el sportolni úgy akartam kinézni mint Ő. Ezenfelül tetszett a kitartása és az, hogy mindent megtenne, hogy erősebb legyen. Nagyon gáz tudom, de én még mindig eszerint élek. Tudom, hogy mese és tisztában vagyok vele, hogy nem fogok repülni és nem lesz sárga hajam egy kis erőlködéstől de rám mindig inspirálóan hatnak az ilyen mesék :)
2010. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Ronnie Coleman!És azért mert az hogy ő 8xoros Mr.Olympia lett mennyit dolgozott,folyamatosan evett,edzett és az akarata megvolt!Tetszik a stílusa,a felfogása!Ő egy tiszteletreméltó ember!
2010. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Saten!


Nem nevetlek ki, mert nem az a lényeg, hogy honnan "való" a példaképed, hanem, hogy mit tett le az asztalra, és mennyi munkát fektetett be. Ha ez egy meseszereplő, hát az!

Nekem egyébként Pavel Nedved!

2010. júl. 16. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Thierry Henry, Bruce Lee


gondolom egyiket se kell bemutatni :)

2010. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Schwarzenegger-neki köszönhető a testépítés mai népszerűsége.

Ip-Man-bárhol,bárkivel kiállt bunyózni.

Roys Gracie-75-80 kilósan mindenkit legyőzött a ketrecben.

2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!