Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell folyton SP-t és...

Miért kell folyton SP-t és Fluort szidalmazni?

Figyelt kérdés
Nem értem ilyenkor mi van az emberekben, ők is próbálnak talpon maradni ahogy mindenki más, miért kell sértegetni és lemelegezni? stb.. Elég embertelen viselkedés. Ha nem tetszik nem nézem. Nem vagyok SP rajongó, de már az agyamra megy a sok b..zizás, AIDSezés meg minden.

2012. jan. 29. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert elegünk van, hogy szinte semmit nem tettek le az asztalra, de mégis a csapból is ők folynak.
2012. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert egoisták, énekelni nem tudnak, a rap műfajt bemocskolják, azt hiszik hogy letettek valamit az asztalra közbe sz*rt se csináltak csak csináltak pár f*s számot és amint pár lány elkezdett rajongani irántuk ment utánuk a többi tömeg plázap*csa is.
2012. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Letettek valamit az asztalra, milyen asztalra?
2012. jan. 29. 13:43
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha valaki "letesz valamit az asztalra" ahogy ti mondtátok, akkor arra az emberre mindenki irigykedik. Ez a kőkemény igazság. Ha valaki jól keres és ennek köszönhetően megvan mindene akkor mindenki azt mondja rá egy szemét önző gazdag aki nem ad pénzt annak aki kér, és sajnál mindent a másiktól.
2012. jan. 29. 13:49
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

De nézz meg egy régebbi nagy magyar énekest, pl. Zámbó Jimmyt. Lehet őt is fikázni, de akinek több száz dala van, arany-és platinalemezei, és rengeteg díjat nyert az már letett valamit az asztalra.

SP-nek hány száma is van? 10? És Fluorkának? 3? 4?


És ami a legfontosabb: Próbáld már meg összehasonlítani Jimmy hangját SP-jével...

2012. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Itt most nem csak SPről és Fluor Tomikáról van szó, hanem az összes ilyen hulladék semmit mondó énekesről, én se szeretem őket, de már amit az emberek csinálnak az túlzás, minden másodpercben csak a trágárkodással jönnek elő, egyfolytában csak a monoton leb..zizás megy, már unalmasan is, erre azt mondom az emberi hülyeség határtalan. Zámbó Jimmy valóban jó énekes volt, és összehasonlíthatatlan ezekkel. Amit meg a megasztár művel, hát mit is mondjak, akkor inkább SP-t hallgatok.
2012. jan. 29. 15:19
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Én azt nem értem, hogy ennyi erővel miért csak őket szidják.

Most kapásból tudnék mondani egy rakás ingyenélő celebet, akik sokkal jobban irritálnak Fluoréknál.

Voksán Virág, Dundika, Majka, az össze való világos, egy rakás tehetségkutatóból kikerült középszerű sztárocska.

és mégis örökké Fluort meg SP-t szidják. Sp-t egyáltalán nem szeretem. Fluor legalább valami egyedit csinált, ökörködik, hülyéskedik. Senki nem tolta előre, egyedül érte el azt, amit. Én személy szerint jókat röhögök az ökörségein. Nem állítom, hogy amit csinál, az zene, de kétségkívül egyedi. Egyébként interjúkban láttam már, és én nem úgy vettem észre, hogy nagyképű lenne, vagy el lenne szállva magától. Tulajdonképpen egész aranyos. És vidám. Ebben az országban meg úgyis annyi a depresszív ember (én is az vagyok sajnos), hogy elkél egy-két ilyen udvari bolond:) Én legalábbis így látom.

19/L

2012. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Én mindegyiket szidom :D


Kérdező: hogy irigykedjünk rá ha nem tett le semmit az asztalra.

2012. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez a mai "értékrend": nem kell semmi teljesítmény, de te vagy a "celeb". VV-sek és hasonlók "turnéi" és hasonlók. SP és Fluor mellett van még jó hány (Alekosz).
2012. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Komolyan emberek, idegbajt kapok az asztalotoktól :D
2012. jan. 29. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!