Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet pénzt csinálni a...

Hogyan lehet pénzt csinálni a hírnévből?

Figyelt kérdés

...ha nem áll az ember háta mögött egy reklámcég...

tegyük fel h. 1milliós a rajongótábor.


2012. febr. 19. 23:37
 1/9 étoile et lune ***** válasza:
1 milliós? Akkor már rég kellett volna akadnia valakinek, aki felkarol, nem? Amúgy meg attól függ, mi áll a hírnév mögött. Ha írsz, kiadókhoz mész, ha zenélsz, akkor rádióba küldözgetsz számokat, fellépsz, amíg nem fedez fel valaki, stb.
2012. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja ez csak egy feltételezés, csak kíváncsi vagyok egy ilyen szituációra...neten keresztül szerzett hírnévből (pl youtube-ra feltött saját zenék álltal) hogyan lehetne pénzt csinálni...
2012. febr. 19. 23:49
 3/9 étoile et lune ***** válasza:
Hát ha csak ennyit csinálsz, várnod kell, míg felfedeznek, de tekintve, hogy 53435813521 tehetség van a youtube-on, erre elég sokat/végtelent kell várni. Ha zene van a dologban, intézz magadnak kocsmai fellépéseket, kisebb koncerteket, csinálj facebook-on magatoknak rajongói oldalt, amit reklámozol minden videó alatt, akár blogot is indíthatsz, ahol írtok pár személyesebb dolgot is, azt mindig szeretik a rajongók. Mindenesetre én nem várnék arra, hogy felfedezzenek a véletlen folytán, az első pár fizumból stúdiófelvételeket csináltatnék, és azt küldözgetném el rádióknak, meg mindenfelé.
2012. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 étoile et lune ***** válasza:
Amúgy ez egy nagyon hosszú folyamat, ha nincs protekciód. Egyhamar nem jön belőle pénz, max elmegy, de szerintem Magyarország nem éppen a művészek hazája manapság.
2012. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak 53435813519 van, de ebbe nem kötnék bele!

Az van, ha befutsz a neten, és nem fogadod el a felajánlott menedzsmentet, akkor más lesz helyetted a befutó, más kapja a műsoridő értékes részét, ha érted mire gondolok!

Ha pénzt !!! akarsz keresni,téged is meg fog fejni valaki, ha akarod, ha nem!

2012. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha Justin Bieber-nek sikerült, egyszer neked is fog
2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz énekelni, hogy meggazdagodj belőle, akkor régen rossz úton jársz... A zenét magad miatt kell csinálnod. Azért, hogy érzéseket közvetíts a világ felé, olyan dolgokra utalj, melyek mellet elsétálnak az emberek. Ha ezek a dolgok nem szívből jönnek, csak a pénz miatt, akkor az egészen érződni fog az eröltetettség. Más részről pedig szerintem Magyarországon nem lehet meggazdagodni a zenéből. Ahhoz minimum világsikernek kéne lennie. Itthon ne számíts olyan nagy összegekre, mint külföldön. Hogy megélj a zenéből, nagyon jól kell csinálnod, és minimum olya ismertnek kell lenned mint Ákos.
2012. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háát, ha felismer egy Usher szintü zenész, akkor a pénz jön magától
2012. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyet ne feledj: 1 rajongóra jut 10 ellenlábas....
2012. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!