Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell évente tehetségkuta...

Miért kell évente tehetségkutató versenyeket csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy évről évre egyre több lesz ezekből és, ezekre tényleg van igény? ezeknek többmint a fele egyáltalán nem tehetséges szerintem, és még ráadásul ezek a megasztár, csillagszületik, x-faktor ezek mind forgatókönyv alapján mennek ami külön bosszantó, de úgy tűnik, hogy erre van igénye az embereknek, titeket ez nem idegesít?
2011. aug. 10. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit. A média tesz rá, hogy idegesítenek-e ezek a műsorok téged, engem, vagy bárkit. De, tény és való, hogy nézettségük van, és amíg ez alább nem hagy, lesznek ilyen tehetségkutatók. Mondanom sem kell... egy ilyen, főműsoridőben leadva, hihetetlen mennyiségű pénzt termel. Az SMS -ek, támogatók a reklámaik után befizetett pénzel, az időközben beiktatott reklámokkal, és persze az ilyen műsorokban felfutatott tucat"celebekkel", majd azok eladott kislemezeivel, valamint műsörokba való betuszkolásával szép kis summát rakhat zsebre az érintett adó. Az emberek pedig minden egyes éveben, nézik, szavaznak, szurkolnak, "rajongókká lesznek" majd, felejtenek...


Hofinak volt erre egy mondása:

"Ön az a tipikus, rossz értelemben vett TV- néző. Leűl a láda elé, amerre világít, ott nézi. Aztán, vagy műsor, vagy villámlik..."

2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem láttam egyetlen ilyen műsort sem, tehát ha magamból indulok ki, akkor a nézettsége konvergál a nullához. De mivel műsoron tartják, nyilván nincs így. Érdemes csak megnézni a GyK Szórakozás rovatát egy-egy szavazás környékén. Ezekre a műsorokra vonatkozó kérdésekkel van tele, hogy kinek ki a kedvence, kit szeretnél nyerni látni, ki érdemel f@szkorbácsot.

Ne becsüld alá az emberi hülyeséget. Az határtalan.


Tehát, hogy válaszoljak a kérdésre:

sok a hülye, akiknek az SMS-eiből és a műsorok jegyáraiból telik új mercire és adriai nyaralóra.

2011. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%
szerintem azért mert az ilyen sztárok mint pl.baby gaby medveczki ilona kiszel tünde stb.már régi sztárok nem foglalkoztatják őket és ezért kellenek az új sztárok
2011. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Dehogyis! Egyszerűen összeszednek pár hülyét, megmutatják a többi hülyének és kaszálnak rajtuk.

Van bárki, aki ilyen műsor után értékelhető karriert futott be?


Akik valóban a maguk erejéből sikeresek, azok leszarják a kereskedelmi rádió/TV adókat, nem tudnak rajtuk keresni, ezért gyártanak maguknak pár "instant celebet", futtatják őket pár hónapig, aztán amikor ráuntak, kidobják őket a francba.


Ott volt például Oláh Ibolya. Ha ma végig menne az utcán, még az anyja sem ismerné meg, pedig nem is oly rég "mindenki" letolta a gatyáját a gyönyörtől, hogy mekkora tehetség. Vagy ott van Rúzsa Magdi. Egy időben a vízcsapból is ő folyt, most meg semmi. És az a kappanhangú Caramel is nagyon eltűnt az utóbbi hónapokban, pedig nem is túl rég nem volt óra, hogy ne virnyogott volna a rádióban.


Itt válik el a szar a franciakrémestől!

2011. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!