Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen típusú testalkata van...

Milyen típusú testalkata van Leonardo DiCaprionak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
krumplis zsák
2012. febr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
átlagos?
2012. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne találgassatok, csak választ várok.
2012. febr. 22. 21:34
 4/8 anonim válasza:
szerintem is átlagos....viszont egy ideje valami nagyon nem oke vele számomra legalábbis...imadom mint szinészt de valamitöl olyan nagy lett a feje buborék hatást kelt :( szerintem nem áll jol neki az öregedés....
2012. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán meghízott?
2012. febr. 26. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Az "alap" testalkata atletikus - vékony/szálkás izomzat, viszonylag széles váll, keskeny csípő - de tény, hogy néhány éve magára szedett egy kis izmos/husit, ami szerintem kifejezetten jól áll a pasiknak - Neki is. (Szeretem, ha egy kicsit mindenhol "meg lehet csípni" egy férfit - talán ezt hívják lányok esetében úgy, hogy "van mit rajta fogni" egészen más egy izmos-husis keverék pasihoz odabújni:) De ez csak az én véleményem. Szerintem az arcával sincs semmi gond, Ő így "öregszik". A színészi teljesítményén ez cseppet sem ront/változtat. :)
2012. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, inkább javítanám erre: az én "zsánerem" az, ha van egy pici izom, de rajta van némi kellemes puha, "husi" is. :D A klasszikus kigyúrt pasik sosem jöttek be. De miért beszélek ennyit az ízlésemről? Bocsánat az esetleges offért.
2012. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

184 cm magas, jó hosszú és formás vékony lábai vannak.

23 éves koráig csontsovány volt- Teljes napfogyatkozás- aztán kezdett vállasodni, izmosodni, láthatóan hasra hízik, de 37 évesen levetkőzve az Aviatorban meglepően jó alakja volt, és formás feneke.

Jó alkata van, és jó arca hogy bármilyen szerepete el tudjon játszani.

Egy színésznél nem jó ha túl alacsony, de az sem ha 190 magas.

A lábai meg jobbak mint időnként a barátnőié...:)

2015. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!