Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek 13/F vagyok, és...

Mit tegyek 13/F vagyok, és Amerikába akarok színész lenni pénz és kinézet van de mit tegyek (Normálisak please)! :?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 21:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha attól félsz hogy nem tudsz mit tenni és elpcsoékoltad azéleted, akkor miért színészként akarsz amerikában élni? Ez lenne a teljes beteljesülés? Akkor elvagy vakítva az amerikai álomgyár egocentrikus sztárneveldéjétől. Rajtad kívűl hány millió ember van még aki ilyen jövőt képzel el magának, és nem jön össze még úgy sem ha jó esélyeik voltak. Magyarként még tehettséggel is semmi esélyed hogy az amerikai illúzióvilágba betörj. Először fel kéne ismerned, hogy mi az igazi problémád, és meglátni egyáltalán, hogy mi a megoldás mert teljesen rossz helyen keresgélsz, sőt állítom ha ez még így össze is jönne neked, rosszabb állapotba kerülnél mint most vagy. Ha igazán valami hasznosat akarsz, és sikert/eredményt akarsz elérni, akkor kezd el a közösséget építeni és mások érdekeit a magad elé helyezni, megbecsülni az embereket. A legtöbb sikeres ember sikerének kulcsa volt ez. Úgy sosem lesz jó életed, hogy egy beképzelt csak magadra építő életet akarsz élni. Senki nem képes egyedül boldogulni. Tovább kezdd el egyáltalán azt a keveset becsülni, amid most van, mert ha még azt sem tudod, akkor mit akarsz tenni azzal ha gazdag és sikeres vagy. Egyáltalán miért abban méred a sikert hogy hány ember előtt szerepelhetsz? Kapcsold ki a TV-t és ne egy médiauralta illúzióvilágban élj. Azok alapján amiket elmondtál, sokkal alapvetőbb dolgokat kéne átgondolnod és átbeszélned, mert hogy úgy mondjam roppant mód előreszaladtál olyan irányokba amik nem is feltétlen jó célok.
2012. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez az álmom már 5 éve azaz 14 éves korom óta 16 évesen elkezdtem szini tanodába járni nagyon tetszik.15 éves korom óta tanulom az angolt már megvan a felsőfokú nyelvvizsgám és emelt szinten érettségiztem belőle. Most 19 vagy most fejeztem be a sulit (végzetségem: általános labortechnikus,a Tevánál kaptam melüt havi 250ezer )úgy tervezem hogy dolgozok egy évet addig a szüleimnél lakok szóval az összes pénzt félre tudom tenni és ebből kimegyek ! Tudom milyen nehéz várni de muszáj!Tudsz perfektül angolul? Mert ha van akcentusod az sokat ront az esélyeiden.Ajánlom az angol nyelvű táborokat.Angol nyelvű oldalakat ott nagyon sokat tudsz fejleszteni a beszédeden és néz sok angol filmet hogy javuljon a kiejtésed!
2012. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nekem is ez az álmom 13/L vagyok.Régen mindig azt akartam h koltozzunk ki (igaz most is ). De nem kerhetem a családomat h dobják el az életüket az én álmom ért .nem tudom mi a helyzet veled. Na szóval rájöttem h várnom kell ezért tanulom intenzívebben az angolt meg a szineszetet.

meg ne izeld magad azzon h elpocsokolod az életed mert lehet h most sikerülne ott kint befutnod azt lehet h kapnal egy-két szerepet és utánna semmi. De ha most tanulsz és. türelmes vagy akk lehet h jobb színész leszel vagyis biztos szerintem akkor tényleg befuthatsz és nem pocsekolod az életed mert tanulsz és jobb életét csinalhatsz magadnak.

én úgy döntöttem h várok

am. ha nem tudsz várni akk. koltoz ki járj castingokra talán sikerül

2012. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a kiköltözés olyan jól hangzik, de korántsem úgy megy, hogy összepakol valaki és megy. Ahhoz, hogy maradhasson kell valami rokon kint akinek van tartózkodási engedélye. Suliba kell járnod és kell legyen lakásod.

Én is mennék hidd el!

Ugyanabban a helyzetben vagyok mint te: minden álmom, hogy színész legyek Amerikában, de ide születtem és olyan képtelenségnek tűnik innen kiszabadulni. Minden nap megfordul a fejemben, hogy ha megölöm magam talán a következő életem jobb lesz és más helyre születek..

Szerintem: nincs megoldás! Magyarnak születtél=itt rohadsz meg, ha nincs hatalmas szerencséd. Én a szüleimmel még egy környező országba sem tudunk kimenni.. Semmi lehetőségem nincs, senki nem támogat, szegények vagyunk és még a tanlás sem megy jól. Én megszívtam.. Keress itthon valamit, amiből megélsz és kész.


Bocsi, tényleg nem akarom tőled elvenni a reményt, de én ezt tapasztalom nap mint nap, így mást nem tudok mondani.


15/L

2013. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem egyetlen kérdésem lenne: ki a fene magyarázta beléd azt a baromságot, hogy túl sok időt vesztegettél el? Kihez, mihez viszonyítva?! Normális esetben, 13 éves gyerek nem stresszel ilyesmiken. Főként nem gondolkozik el az öngyilkosságon. Szóval két opciót látok:

1. Neked nagyon durva megfelelési kényszered lehet (bárkivel szemben is)

2. (és valójában, ezt látom igazabbnak)13 éves, FIÚ létedre, még egy hisztis fruskánál is undorítóbban viselkedsz! Egyértelműen el vagy kényeztetve, most pedig, mikor már nem jönnek olyan könnyedén a dolgok, vered a segged a földhöz! ÜDV A FELNŐTTEK VILÁGÁBAN! CSAK EZUTÁN JÖN A NEHEZE!

A szülők anyagi helyzetének -szinte már magától értetődő- kihasználása részedről pedig erkölcstelen, mondhatni gyomorforgató!

2013. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi lett veled?
2016. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!