Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a bajotok Spvel, Justin...

Mi a bajotok Spvel, Justin Bieberrel, Fluorral és MM-el? Szerintem annyira cukiik.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Fluorral nekem nincs bajom

Sp b*zi utálom

Justint szintén utálom, rohadtul fel van futtatva a semmiért-.-"

MM arról meg nem is hallani, de ez igy jó

2012. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

SP-nek a zenéje nagyon legalja, plusz egy elég beképzelt, bunkó/paraszt ember.

Justin Bieber szintén túl sokat hisz magáról (még hogy ő a mai zene Kurt Cobain-je), és szintén szörnyű a hangja.

MM szerencsére nem valami ismert, neki még rosszabb a hangja, mint az előző kettőnek, ráadásul extra nyálas.

Fluorral nem igazán van problémám, neki sincs hangja, de nem is próbál úgy igazán "énekelni", zenéinek sincs mondanivalója, de hallgatható, és ő elég jófejnek tűnik.

2012. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Az hogy valamilyen h*lyegyerek naponta kiír velük kapcsolatban egy ilyen fake kérdést.


(Meg azért meg mert f*s a """""zenéjük"""" és páran eléggé beképzeltek pl: sp)

2012. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TomMunk ***** válasza:
75%
Egyszerűen, csak annyi, hogy nem zenélnek, hanem elmondanak egy szöveget, és autotunelik. Semmi tehetségük, és hasonlóan vélekedek a zénéjükről is. Ha így véled, semmi gond, van megoldás. HALLGASS METALLICÁT, NIRVANAT, BILLY TALENTET, IRON MAIDENT, DIOT, vagy akármit, ami rock.
2012. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy miattuk van globális felmelegedés... Egyszer véletlenül 10 mp-re meghallgattam az egyik számukat, azóta nem jó a hangszóróm... :S Nem bírja a homokot...
2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem semmi bajom sincs velük,csak azzal, hogy mindenhol őket fikázzák.Minden youtube videónál ott vannak,(pl 189 Sp fan dislikolta a videót).Ez viszont k*rvára idegesít.
2012. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
cukik?széthányom azt a b@szott monitort te páwa,ink shoppoljál
2012. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Sp-nek nincs hangja plusz rettenetesen táncol és beképzelt, inkább lenne kliprendező vagy vmi

Bieber unalmas - nem hozott semmi újat a cuki pofikájával, csak nyálas számokat

Fluor középszerű rapper (szintén nuku hang), az tény hogy jófej, de sztem túlzás amit művel

MM a legrosszabb közülük, semmi tehetség, nyomi és rossz ízlés - tetejében justin bieber- imitátor

2012. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

blöehh. először a rádioban hallottam bíbörkét, azthittem, hogy miley cyrus!!

SP egy tésztaképű ebihalfejű b.zi. monduk nem biztos, de úgy néz ki.

Fluor...semmi

tehetség

hang, satöbbi

De ő a legnormálisabb közülük.

mm...lehet, hogy az ő bolygóján az a normális, ha az ember a saját neméhez vonzódik, és klónozással szaporodnak. ez az egyetlen legetséges variáció.

2012. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kiri90 válasza:
80%

Nekem az a bajom söpövel, klór homival és mm-mel, hogy miattuk a magyar zene minősége a béka valaga alatt van.. Első áldozatom söpö.. Vele az a baj, hogy azt hiszi, milyen nagy sztár, pedig csak egy party-b**i, aki ahelyett hogy levinné a szemetet, CD-n adja ki..

Klór homi a másik delikvens.. Na szóval.. Ő egy semmilyen tehetséggel megáldott kis ..... (sorry, de tilos a csúnya szavak kiejtése, pedig amit írnék, az nyomdafestéket sem tűr..

mm..: Ő meg majmolja Dzsásztííííííííííííínkát.. Fúúúúúúúj..

És itt jön a képbe a 4. jómadár.. Dzsásztííííííííín Libabőrrel az a bajom, hogy egy nyávogó kis f*sz.. Ha valami nem tetszik neki, akkor elkezd hisztizni.. Nem az Óvodában vagyunk, könyörgöm..

2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!