Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem lett nagyképű...

Csak szerintem lett nagyképű rib@nc demi lovatóból?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez a trend. Enélkül nincs siker.
2012. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
miért beszélsz így róla ? egyáltalán nem lett az
2012. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
keress egy-két képet neten, aztán meg tudod... azt hittem legalább az ő fejébe nem száll a siker..-.-
2012. márc. 18. 01:02
 4/10 anonim válasza:
23%
Nem lett hanem mindig is az volt. És az az idétlen vigyora.... Az biztos a csajnak se hangja se jó dala. Szerintem akkor jó egy dal ha benne marad a fejedben. Na én meghallgattam és semmire nem emlékeztem belőle.
2012. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
mert van egy két olyan kép, ahol mély dekoltázsú felső van rajta, ezért r*banc ? am meg 20 éves szal nem kislány már
2012. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem azért. hanem látszik a fején a nagyképűség. na meg hogy "már 18-19-20 vagyok ezért kavarok mindenkivel"...persze ez az én véleményem, ettől függetlenül tetszik néhány dala és tehetségesnek tartom, ami az éneklést illeti.
2012. márc. 18. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
te ránézel a fejére és meg tod állapítani h ő egy nagyképű ember?? ez érdekes, ezek szerint te a külseje alapján ítélkezel.... am én nem vok rajongója, csak azért védem meg mert igazságtalannak tartom h ilyeneket mondasz róla, na mind1 ha te így gondolod akkor ugy sem tudnak meggyőzni az ellenkezőjéről...
2012. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

akkor egy jó szám ha benne marad a fejedbe?


ez jó vicc, ha meghallgatod rebecca blacktől a fridayt akkor az is fülbemászó, de iszonyat sz@r szám.

és nincs jó hangja?

http://www.youtube.com/watch?v=arGtlcV5Wk4


innentől fogva miről is beszélünk?

ha kedves kérdező, te pedig le tudod venni egy ember arcáról hogy nagyképű vagy nem, akkor tartanád magadban, mert mindenki ki fog téged röhögni :D


azokat amit csinált, skyscraper, stay strong dokumentumfilm, unbroken, nehéz lenne elhinni hogy nagyképű rib@nc. ha már ennyire csúnyán ítélkezel egy idegen emberről, legalább nézd meg pl. a stay strong dokumentumfilmet, és 100%osan megváltozik a véleményed.


ha pedig nem, barátom az a te dolgod :)

2012. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
barátom, engem az nem érdekel, mit csinált a stay strongban. van több millió ember rajta kívül, aki depressziós és talpra tudott állni, és hasznos dolgot csinál..
2012. máj. 4. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
hát barátom, akkor ha nem is nagyon ismered, nem kéne ilyen kijelentéseket tenni..
2012. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!