Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki Hiszi el hogy VV Kinga...

Ki Hiszi el hogy VV Kinga szerelmes VV Attilába?

Figyelt kérdés
Szerintetek is attila bolond!?sokkal jobb nőt kaphatna és olyan is esetleg aki szereti,de neki épp egy olyan kell aki undorodik tőle!?miért?
2012. ápr. 16. 14:18
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
47%
Ki hiszi el, hogy az egész VV igaz és nem megrendezett? Bocs...
2012. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez egy ösztön,ami minden emberben megvan xdd mindenkinek az kell,ami éppen elérhetetlen,pont azért,hogy legyen miért küzdenie és ha eléri az sokkal nagyobb siker,mint pl egy szúrkolóval kavarni,aki oda-vissza van érte :DD
2012. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Középsuliban..volt egy fiú aki tetszett oda voltam érte megis mondtam neki ő pedig megalázott kiröhögött az egész osztály előtt...12.-ben pedig azt mondta már tetszek neki jó csaj lettem..ami pedig 9be történt felejtsük el ,hát akkor mondtam neki most már én sza"om le ,most 22éves vagyok és azóta is közösségi oldalon írogat nekem olyan jó lenne talizni stb,nekem még most is tetszik de akkor sem jönnék vele össze soha,ilyen embereket nem értek mint Attila ,ha meg színjáték ...hát akkor sem aláznám igy le magam.
2012. ápr. 16. 22:28
 4/4 anonim válasza:
Szerintem Attila részéről lehet igaz, de hogy Kinga szereti az egy kamu. A pénzt szereti benne legjobban. Majd figyeld meg ha Attilának elfogy a pénze Kinga egyből megcsappan majd.
2012. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!