Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudtátok, hogy Kelemen Anna...

Tudtátok, hogy Kelemen Anna így nézett ki? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


vélemények?


2009. jún. 21. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
WoW o.O. Ez igen! Én eddig nem tudtam, nem is gondoltam volna, hogy ekkora a változás! :)
2009. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még nőnek nézett ki, most már az Állatkertbe nem raknám ki, mert megijednek az állatok tőle.
2009. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Az első nem Kelemen Anna, a fejet ráretusálták egy másik testre. Aki kicsit ért a Photoshophoz, első ránézésre megmondja ezt. Bocs, ha elrontottam a szórakozásotokat...
2009. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
tényleg ps, nagyon látszik a nyakánál. / egyékbént Kelemen Anna igazán ocsmány.
2009. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csodálkoztam volna ha valaki nem jön a fake dumával. Pedig most az egyszer kibírhattátok volna! Az a kép kelemen annát ábrázolja, ő maga is beismerte. A jobb mellén lévő tetkót is ráretusálták? A feje lehet azért világosabb mert kivan sminkelve. Gondolom a nők szoktak néha púdert használni. De csak azért sejtem mert én is nő vagyok és én is használom. És a mellemet meg a hasamat általában nem szoktam púderozni (míly meglepő) hogy az is olyan szinü legyen mint az arcom.


Úgyhogy nyugiban ellehet hinni hogy az kelemen anna. Ja, photoshop felhasználó vagyok évek óta, méghozzá profi módon. Csak észrevenném ha meglenne buherálva, ugyanis a munkáim 90%-a retusálásból áll.

2009. jún. 21. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
upsz. akkor bocsi. az előtted levő voltam:)
2009. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
én is megnéztem ránagyítva, és pixelek ugyanakkorák. Laikusok számára így a legegyszerűbb ellenőrizni a valósságát egy képnek.
2009. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondoltam volna, hogy valamikor normális is volt... Szerintem az agyát is átplasztikázták, mert nem tetszett neki a belseje!
2009. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Elég ocsmány mindkettő...
2009. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg nezett ki valahogy.Mostmar egy mu no,kirakatba se raknam ki.Nem ertem,hogy miert tetszik az embereknek.Az agyarol meg nem is beszelek.Ami nincs, arrol nincs mit mondani.
2009. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!