Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudtátok ezt Lady Gagáról?

Tudtátok ezt Lady Gagáról?

Figyelt kérdés

nagyon meglepődtem amikor ezt olvastam. De elhiszem! lécci nézzétek meg először a hírta utána a videót! :D

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=cGbWhR7N8R4


2010. szept. 18. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hu hat en ezt nem tudtam meg, elolvastam megneztem es elegge elgondolkodtato. lehet, hogy csak ragalom. de siman elhiszem azt is, h igaz. manapsag az emberek a sikerert es a hirnevert annyi mindenre kepesek..
2010. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem is.

és nagyon elhihető. de azért durva hogy a halott barátnője 5leteit felhasználva lesz világhírű..nagyon szomorú

2010. szept. 18. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:

hát érdekes dolog:D

gondolom ez plágium lenne.Ha igaz lenne...Mondták már azt is hogy férfi.

Ha ez meg mind igaz akkor ezvan..

2010. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a nő hazudozik, és hasznot akar húzni Lady Gagából.


Bármit kitalálhat, hiszen a lánya már nem él, hogy alátámassza vagy ellentmondjon ezeknek a dolgoknak.

2010. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Másrészt, nehogy azt gondoljátok, hogy ebben az egész öltözködési témához sok hozzászólása van magának Gagának, hiszen egy gigantikus marketing osztály van mögötte, akik igenis megmondják neki, hogy mit kell felvennie, nehogy azt higgyétek, hogy ezt egyes egyedül ő találja ki, francokat, egész stylist hadsereg dolgozik mögötte. Vannak a háttérben akik jól kitalálják, hogy mit hogyan és miben csináljon Gaga.


Másrészt a videoban olyan dolgok vannak, amiket bárki felvesz, pl egy fehér kabát, combig érő csizma, egy álarc. Ezeket nem csak GaGa hordja, hanem még millióan mások. Szóval ez az egész képtelenség, meg a másik lány hangja, meg a zenéi is jóval rockosabb hangzásúak, szóval Gaga biztosan nem lopta el más stílusát. Vannak akik más hátán akarnak felkapaszkodni. Nem fog menni.

2010. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
huu háth ez nagyon elgondolkodtató..én kinézem ezt Lady Gagaból, mert elég hülyén öltözkodik, ráadásul a klippjei gusztustalanak, a zenéi izléstelenek.nagyon szomorú, hogy ellopta a legjobb barátja terveit, öltözködését, stb.ebből látszik, hogy hülye, nem normális,mert ha az lenne, egyedi ötletei lennének.
2010. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szöszikeh válasza:
igen.hisz tényleg barátnők voltak.youtubeon is találtam videót ahogy a két csaj együtt plázázik.de mikor ma újra akartam nézni nem volt.és gagából kinézem simán.
2010. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Lehet, hogy gaga dobta ki az ablakon. Hoppá!
2010. szept. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért vannak különbségek a kettő között.
2010. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de azt írták hogy lady gaga Lina halála után lett világhírű és egy dal elkészítése meg a klipforgatás meg minden nem néhány nap,szóval lehet hogy Lina már tudta hogy lady gaga az ő ötleteiből akar híres lenni és azért lett öngyi :SS

amúgy Lina Morgana sztem sokkal jobb mint lady gaga ....

13L

2011. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!