Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a Csillag...

Mit gondoltok a Csillag Születikes Plazmáról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon tehetséges, igazi szövegláda! :) Sokatmondó szövegek, hihetetlen ritmusérzék! Remélem megnyehi a CSISZ -t! Ráadásul aaanyira cuki! :D Olyan aranyos szerintem, még soha nem láttam ilyen rappert, aki amellett, hogy nagyon tehetséges, még szíve is van, ráadásul ennyire helyes :) Most miért? Nem az? http://www.youtube.com/watch?v=h30MV5yau1Q&feature=youtube_g..
2012. máj. 1. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem nem fogja "megrontani" ez a magyar cele világ és el sem fog szállni magától. Én így amennyire tévén keresztül lehet kedvelem, szóval szimpi és még nagyon sokra viheti.
2012. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Imádom őt csakis ő miatta nézem,szinte átérzem amit elakar nekünk mondani a dalaival...szorítok neki,,,jó lenne már végre ha olyan ember nyerné meg aki meg is érdemli...:)
2012. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem a csillag születiket, de őt mindig meghallgatom. Nagyon tehetséges, remélem, hogy megnyeri. Ha nem is nyeri meg, szerintem akkor is befuthat, mert tényleg jók a szövegei.
2012. máj. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neki szurkolok, valóban költő veszett el benne. Bírom, hogy korszerűen nagyszerű, tehát mai világra hangolódott, mégis van mondanivalója, nemcsak dobálózik a jól hangzó halandzsaszavakkal. Ha nem ő nyer, megerősödik bennem a koncepció-gyanú.
2012. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!