Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csinálnátok Michael...

Mit csinálnátok Michael Jacksonnal, ha még élne?

Figyelt kérdés
Én elmennék vele sörözni:D
2009. jún. 26. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

én semmit.nem érdekel.és unom h.minden róla szól.ok.nagy valaki volt,de eddig csak piszkálta,bántotta a média is.mostmeg jajj de szerettük,jajj de nagy ikon volt blablabla...


unom.szóval semmit se tennék vele.de R.I.P.Michael


bocs a rajongóknak.

2009. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek az előttem íróval!És gusztustalan ilyet Írni egy halottról "Én elmennék vele sörözni:D "
2009. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Békén kéne hagyni.........!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jólvan,igazatok van,én csak sajnálom hogy már nem él,és azt hogy soha nem láttam,nem voltam egy koncertjén sem és nem kaptam tőle autógrammot.Tényleg illetlenség volt amit írtam.Azért ezt meg lehet érteni,nem?
2009. jún. 26. 19:15
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hallgattam Jacksont, csak néha amikor a rádióban ment és a TV-ben adták a videóklippjét... Szerintem nagy tehetség, egy igazi muvész!!! (azért nem írom hogy "volt", mert még mindig az)


Sajnálom, hogy itt hagyott minket, nagyon szerettem, a botrányai ellenére is.


Ha élne, szivesen elbeszélgetnék vele, autogramot kérnék tole...

Én sem láttam személyesen soha, de most már el a legnagyobb álmom:(



Kedves 1. válaszoló, a kommentedre csak annyit tudok mondani, legtobbszor (sot mindig) csak akkor tudjuk meg mink van amikor már elveszítettuk.

Persze, a média mindig piszkálta, és sorozatos támadások is érték Jackot, pedig akkor is tálcán kínálta tehetségét, de az emberek irigyek és aki egyedi, jobb náluk azt azonnal a forró vízbe kell mártogatni!


Egy szó mint száz, tobb milló rajongója volt és van, de most már csak egy ures űr az egész Jackson-imádat, egy céltalan nemtudommi. Hiába, hogy lélekben orokké velunk fog élni, de a híres táncmozdulatait már nem láthatjuk újra, nem hallhatjuk énekelni és nem tombolhatunk a koncertjein.

Személy szerint el nem tudom mondani mit éreztem mikor megtudtam, hogy meghalt és mit érzek még most is... Úgy látom, a zenei életnek sincs már értelme nélkule, Jacko volt az igazi, a tobbiek csak megpróbálnak énekelni... De Michael Jackson soha nem próbált meg énekelni, ö művésznek szuletett!!!!!!!!!!!


Orokké szeretni fogjuk és soha nem felejtsuk el, ki is volt az a Michael Jackson, egy szuletett király.

2009. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szivem szerint megölelném, (csupán csak őszinte szeretetből) és sohasem engedném el! Szerintem Fantasztikus ember volt! Óriási űrt érzek, ha rá gondolok. :'S
2009. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én is csak ölelném és nem engedném el.de biztos sírnák is az örömtol!nem is keveset.Ja,és kérnék aláírást,meg képet,meg dadognák neki angoll vagy gyorsan hívnák egy tolmácsot§

I MISS YOU-HIÁNYZOL

2009. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Énis csak ölelném és csak ölelném, láttam egy koncert felvételt ahol egy lányt felhívott, ahogy ölelték egymást....áhjjj bárcsak én lehettem volna a helyében:) Annyiban egyetértek az első hozzászólóval, hogy a médiában most rengeteg állszent ember van, akik most azt mondják szeretik, és milyen sztár volt, közben meg sosem állt mellette senki igazán, nem kapot senkitől szeretett. Én bizos vagyon benne hogy nagyon jó ember volt, bár csak ismerhettem volna.... R.I.P Jacko
2009. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne hivjátok már Jackonak, utálta. Különben a kérdésedre a válasz piros 18as karikát igényelne....
2009. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, lécci lécci írd már le:)
2009. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!