Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson meghalt, ti...

Michael Jackson meghalt, ti megsirattátok?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy meghalt, annyira szerettem minden dalát, és az egész egyéniségét. Örök legenda lesz, akit 50 év múlva is emlegetni fognak.

:(


2009. jún. 26. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Ma ahogy néztem a Fókuszban a megemlékezést róla, bizony akaratlanul is kicsordultak a könnyeim.

Nagyon szerettem, el sem tudom hinni, hogy elment. Nélkule az egész Föld más, mint vele...


Nyugodj békében, Jacko!

2009. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt a kedvencem és nemis szerettem de nagyon jó hangja volt
2009. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem sirattam meg, nem is állt közel hozzám, de valahogy mégis megérintett a tudat, hogy ő már nincs többé. Szar egy érzés. :/
2009. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem is rajongtam érte sosem,fiatal is vagyok csak 20 és hát a számait sem szerettem sokáig,2 éve kedveltem meg..reggel amikor megláttam,h meghalt én pityeregtem:(
2009. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem sirattam meg, nem volt kimondott kedvencem, de szuper énekes volt, vannak tőle számok amiket nagyon szeretek, viszont mikor megtudtam a halálhírét, az szíven ütött.
2009. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megsirattam! Nagyon sajnálom, mert szerettem a számait és a mozgását! Szerintem jó ember volt, mindig jótékonykodott amikor csak tudott! :(
2009. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kathrin01 válasza:
100%
Én tini koromban nagyon imádtam, mondhatni szerelmes voltam bele. Azóta is szeretem őt, hiszen egy Legenda. Aznap amikor meghallottam, hogy meghalt, az egész éjszakám pocsék volt. Többször felkelltem, nyugtalan voltam. Nyugodj békében Michael!
2009. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

R.I.P Jacko!!!

igen,sírtam!

és amítóta megtudtam a rossz hírt alig alszok.nagyon szeretném a temetést nézni a TV-ben

2009. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen,annyira rossz hogy nincs köztünk.... :(
2009. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hiszem, hogy nagyon jó ember volt, csak mivel ő volt a legnagyobb a média szét cincálta és rengeteg valótlan dolgot állított róla! Én megsirattam és még ma sem tudom elhinni , hogy elment... Mindíg is szerettem a zenéit, ahogy táncolt, az egyéniségét, azt a szégyenlős kis gyreket akit még 40 évesen is láttunk rajta... Nem ezt érdemelte ahogy bántak vele! Nyugodj békében.... Miss you!
2009. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!