Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson meghalt, ti...

Michael Jackson meghalt, ti megsirattátok?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy meghalt, annyira szerettem minden dalát, és az egész egyéniségét. Örök legenda lesz, akit 50 év múlva is emlegetni fognak.

:(


2009. jún. 26. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen,nemszégyen én megsirattam és nemis egyszer...és a búcsúztatót is végigsírtam,főleg akkor amikor Paris Jackson és Brooke beszélt...nagyon szép volt-bát nemhiszem hogy ekkora giccsparádét szeretett volna Jacko!!!eddig csak maszkban voltak láthatók a gyerekek,most meg osszes adó oket adta..szerintem ez fájna neki...
2009. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

én érdekesmódon pont akkor aludtam el amikor ö meghalt (hajnali fél 3kor) és már fél 6 elött felkeltem rádióthallgatni és akkor mondák és else hittem elöször.. :'(

nagyonsajnálom. Én Szrettem!

2009. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen..egy legendát vesztettünk el..méghozzá a mi hibánkból:'(<33 Szeretlek Michael!<3 :'(
2009. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
75%
Igen megsirattam. Most ezeket olvasva megint pityergek :( nyugodj békében Michael
2009. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!