Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak azért szeretik jobban...

Csak azért szeretik jobban Joe-t mert ő a Rock Tábor FŐszereplője?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg mert Ő a leghelyesebb hármuk közül.
2009. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ő kapja a legtöbb reklámot
2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt ki kérem magamnak!!! Még hogy Ő a LEGhelyesebb!!! EHH!!!Egyértelmű hogy Nick a leghelyesebb és hogy csak azért szeretik jobban Joe-t mert a Rock Tábor főszereplője!!! A mai lányoknak nincs izlésük!!!
2009. júl. 1. 21:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad lehet! Tényleg ő kapja a legtöbb reklámot!
2009. júl. 2. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányoknak (mondom ezt nagy öreg 22 éves fejjel) tényleg nincs ízlésük, hogy 3 ilyen nyikhaj nekik a választék. Mi szépség van ezeken? Nézd meg őket jobban. Hát semmi különleges nincs bennük, a kinézetük nagyon is átlagos. Ha az utcán elmennének melletted és nem ők lennének a Jonas Brothers, észre sem vennéd őket, ez biztos. A ruháik is gázak. Nagyon rossz látni, hogy ennyit fordult a világ. Amikor én voltam tini, még a lányok ennyire nem voltak beetetve, hogy 3 ilyen átlagos fiút világ szépének tituláltak volna. A Joe nevűn meg nem tudom, hogy mi szépség van, szerintem kifejezetten csúnya. Mondhatjátok, hogy mindenkinek más az ízlése, de akkor miért tetszik mindenkinek ő? Reklám az egész. Ha valakit felkapnak, mindenki őt isteníti akármit is csinál vagy nem csinál.
2009. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyet értek veled! Egyikben sincs semmi szép!!!!
2009. júl. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!