Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fogják közvetíteni Magyarorszá...

Fogják közvetíteni Magyarországon Michael Jackson temetését? Nagyon kíváncsi lennék rá.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
a zenecsatornán lehet:)
2009. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mikor lesz a temetés??
2009. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Engem ez az egész Michael Jackson-os hülyeség nem érdekel. Még meddig foglalkoznak vele? Én nem is ismertem. Igazából leszarom, hogy meghalt! Halála előtt persze szinte nem is foglalkoztak vele, jó ideje felé sem néztek, csak miután meghalt.
2009. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

22:03, de bunkó vagy! Michael Jackson volt a legnagyobb ember, hogyne foglalkoznának vele!

Az viszont igaz, hogy jó ideje felé se néztek, meg csak a sz@rt keverték korulotte az unatkozó "emberek", most meg hirtelen mindenki sajnálja. De te még akkor is bunkó vagy!!!


Egyébként lehet, hogy nem is lesz temetése, ugyanis egy "halottmuvész" vagy mi halála elott megegyezett Jackoval, hogy tartósítja testét és kiállítja... Jackson ugye elég kulonleges ember volt, a legkulonlegesebb, aki valaha élt, el tudom róla képzelni!


Ma ravatalozzák és a rajongók elbúcsúzhatnak tole asszem Los Angelesben... Még az is lehet, hogy lesz temetés, de semmi sem biztos.. Nem adják ki az információkat.

Mindenesetre ha lesz, remélem Neverlandon!

2009. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem is,a BBC meg a CNN biztos közvetíti majd.
2009. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon lesz nyílvánosan fel ravatalozva! És nem is értem, hogy miért?... Meg a búcsúztatóra jegyeket osztogatnak??? Még a pápát is megnézhette bár ki aki odament... Úgy néz ki tehát, hogy a koporsóban nem lehet majd látni és már csak a sírhoz lehet elmenni! a temetést viszont remélem, hogy fogják közvetíteni!
2009. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem mért vagyok bunkó.Kicsi korom óta imádom,miért ne nézhetném meg a szertartást?
2009. júl. 4. 14:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem láttam azt a kommentet,azt hittem nekem szólt.
2009. júl. 4. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Az RTL-en is volt
2009. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!