Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lakik David Tennant?

Hol lakik David Tennant?

Figyelt kérdés

Csak mert néhányan azt mondják, London, mások megint mást, én meg most kezdek összezavarodni...


(és persze, ha majd megint Angliában leszünk, hol lődörögjek egész nap.. :D)



2012. jún. 20. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Állatába a hírességek a városon kívül élnek, de Tennant talán nem, ő vagy Londonban él vagy Cardiffban(Matt Smith itt vitte az olimpiai lángot, és Torchwood is itt van) Én is találkoznék vele.
2012. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor talán inkább Cardiffban. Láttam egy ilyen kvízt, csak sajnos a választ nem mutatja...

Persz lehet hogy London... Majd kiderül ;) :D


Mindenesetre köszi a választ. :)

2012. jún. 22. 10:47
 3/8 anonim válasza:
58%
Mezőkövesden
2012. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Skót származású de a felesége Georgia miatt london és Cardiff között ingáznak.
2012. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Egyébként mit értesz azon, hogy London és Cardiff között ingáznak? :)
2012. júl. 1. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát az altervatív valóságban Rose Tylerel. Obviously.
2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

London.


A pontos cím viszont szerencsére hétpecsétes titok. Legalább ennyi nyugalma és privát szférája legyen már szegény embernek... Ha mindenáron össze akarsz futni vele, akkor inkább menj a BBC épületéhez és "állj lesben ott". De a magánéletét hagyd meg neki.

2012. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: szerintem csak a városra célzott.


De egyébként Cardiffban lakik állítólag, nagyon sok videoblogjában Cardiffban van, szóval... Lehet, hogy ott :)

2013. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!