Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha meg akarom idézni Michael...

Ha meg akarom idézni Michael Jacksont, baj, ha nem tudok angolul?

Figyelt kérdés
El szeretnék tőle búcsúzni.
2009. júl. 11. 17:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Ahh... Hívd fel az elmegyógyot, ők tudják kapcsolni ;)


De most komolyan...

Ha még meg is lehetne idézni a holtakat (de nem lehet), miből gondolod, hogy egy sztár, aki sosem ismert téged akar beszélni veled? Hogy venné a fáradságot és elmenne hozzád? Miből gondolod? Van még kismillió hülye, mint te és ők ugyan úgy meg akarják idézni őt. Szerinted mindenkihez elmegy egyesével? Ébredj már fel! Nem lehet a holtakkal beszélni.

2009. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd mar beken szegenyt, mostmar igazan nyugodhatna tenyleg bekeben!


Mi voltunk azok, akik idaig jutattuk. A media, aki kikezdte, es mi, akik adtuk a media ala a lovat. Elment, keso banat. Legalabb az emlekenek adozzunk annyival, hogy nem uzunk belole gunyt, ugyhogy kerlek, tobb ilyen kerdest ne tegyel fel.

2009. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ismert engem. Mivel igen közel voltam hozzá spirituálisan miközben moonwalkoltam a lányokkal, aerobic után. Aerobicon is gyakran ment Michi (magamban csak így hívom) zenéje. Nem kérdem leoltást, vagy feltettem egy normális kérdést.
2009. júl. 11. 17:23
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Ne idézd meg!!!

Kérlek szépen hagyd békén Michaelt, higyj nekem!! Én beszéltem vele a multkor, egyik este volt nálam, aztán meg álmomban uzent... Nagyon ideges, hogy ezt csináljátok vele!! Kérlek hagyjátok már nyugodtan!!

2009. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

17:23-as vagyok megint

Én is kozel voltam hozzá spirituálisan, és a lelke még mindig él és itt van.. Ugyanazt érzem vele kapcsolatban, mint egy élo emberrel. Egész életemben ezzel foglalkoztam! Majd ha meg akar látogatni, akkor észre fogod venni, csak kérlek ne zavard ot és ne idézgesd!

2009. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Jézusom! Egy kérdésem lenne hozzátok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__31..

2009. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért lennék őrült? Csak egy érző _EMBER_ vagyok.
2009. júl. 11. 17:29
 8/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkit fel szavazok, Michi is ezt várná tőlem.
2009. júl. 11. 17:32
 9/29 A kérdező kommentje:
Milyen módszerrel lehet hamar megtanulni angolul, annyit, amennyit Michivel meg szeretnék beszélni. Nem sokáig lesz elérhető a lelke, attól félek lekések, csak mert németes voltam.
2009. júl. 11. 17:36
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is megjelent!!!! Nem idéztem, csak sokat gondoltam rá!

Mondta szereti Magyarországot!!!! Nincs mindenkire ideje!!!!

Szeretne pihenni végre!!!!! Sírtam, mikor megfogta a kezem, és elbúcsúzott!!! Angolul beszélt!!!!

2009. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!