Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg meleg...

Michael Jackson tényleg meleg volt?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikkben,hogy homoszexuális volt,de titkolt.És állítólag a gyerekei se az övé voltak.Mi az igazság?
2009. júl. 14. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit fognak még kitalálni? Hogy igazából nő volt?:D
2009. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis. : D inkább volt aszexuális..
2009. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
szerintem igazából ő volt a Nagyláb,csak kitalált valami jó kis álcát,meg igazából biztos Marilyn Mansont utánozta,de amúgy ő volna Obama,szóval él még mindig,csak megjátszotta a halálát,és a Mádám Tüszó bábuját temették el. Egyébként feltűnt már nektek,hogy Obama és Jacko soha se voltak ugyanott ugyanakkor? Na ez mindenre választ ad! Mellesleg a nagylábat se látta még senki,szóval ez mindent megmagyaráz...Remélem segítettem:)
2009. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi!kedves utolsó:nem igazán értem mit is akarsz mondani,lefordítanád egyszerű,paraszt nyelvre?:)
2009. júl. 14. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem volt az.
2009. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Én úgy tudom,hogy nem volt az,csak kiskorában mivel nagyon hamar beindulta a karrierje ,emiatt az akkori korabeliekkel nem volt ideje nyomulni,ezért később,sajnos felnőttkorában élte ki ezt az időszakát,az a gyerek,akivel a botránya volt,azt se bántalmazta szexuálisan ,csak már betegesen megkedvelte,én is beszartam volna Jacko-tól ,szerintem elég parás volt.R.I.P
2009. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!! Aszexuális volt, ami azt jelenti, hogy nincs szuksége nemi életre...

Orokre gyermek maradt, bárcsak lennének még ilyen emberek :)

2009. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20:46 én értem, hogy mit akarsz elmondani, bár egy kicsit furcsa vagy, vagy csak nagyon szeretsz szórakozni. :) am. én se voltam vele egy helyen ugyanakkor, mégsem vagyok ő... elképzelhető, hogy aszexuális volt...
2010. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem aszexuális sem volt....

a 90es éves elején nagyon szerelmes volt egy arab lányba de nem lehettek együtt,mivel az araboknál a szülők választanak a lányuknak férjet....

és egy darabig titokbam folytattak viszont...testi-lelki kapcsolatot....

ez egyébként egy telefonbeszélgetésből derült ki,sok ien történetet mesélt Jackson közeli barátjának...

aztán később én még olyat is hallottam amikor már lisa-val volt együtt,dolgoztak egy közös gyereken.....

de ezekből sem tudom mi igaz és mi nem szal összevok zavarodva....

:S:D

2010. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15:51 vagyok


egyébként én is sok mindent olvastam, (hogy nőnek öltözve ment ki, meg 3 férfival volt kapcsolata...) de biztosan nem igaz. sajnos már mindenkinek fontosabb a pénz, és nem törődnek az ember magánéletével... tehát olvasni (főleg interneten, és magazinokban) sok mindent lehet... :S

2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!