Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni az emberek hogy Michael Jackson nem meleg, nem pedofil és nem esett le az orra?

Figyelt kérdés

Komolyan ilyen hülye mindenki vagy csak a rajongókat akarják basztatni?Lady Gaga sem hermafrodita és Justin Bieber sem meleg a tévhitek ellenére..én már nem is nézek tv-t de a környezetembe lévők sajnos igen és ők abból táplálkoznak .. most télileg ennyire képtelenek gondolkozni?És miért kell egy tehetséget folyton homosexuálisnak drogosnak állítani??

a sajtó is úgy állította be Emma Watsont mintha mekkora alkesz lenne pedig csak bulizik.. mi abba a rosz .. ha megteheti akkor miért ne csinálhatná.Bill Gates-et is elhordják mindennek a kockák és naponta használják a windowst amit ő alkotott meg szerintem inkább örüljenek a fejüknek hogy tudnak wow-ozni codozni és csézni ..-.-"(meg lehet hogy a windowsnak sok hibája van de linuxal és a msc-el ellentétben minden szoftver fut rajta)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!


2011. márc. 12. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Figyi ,én azt nem értem,miért kell sértésnek kezelni,ill. ilyen szándékkal használni a szexualitást érintő szavakat. Senkinek semmi köze a másik beállítottságához. Ezek természetes dolgok. Egy meleg ember is ugyanúgy lehet tehetséges,mint egy hetero,sőt rendszerint nekik több művészi hajlamuk van,ezért lehet ,hogy a nagy nevek között sokan homoszexuálisok.


A másik pedig,hogy az emberek rosszindulatúak,ezt megszokhattad volna. :) Akiket felsoroltál: Jacko,Gaga... elég megosztó személyiségek,olykor maguk gerjesztettek bizonyos pletykákat ,amikor meg nem ,akkor az emberek találtak ki róluk mindenfélét. Mondjuk JB más kérdés,ő eléggé tett róla,hogy melegnek gondolják.


Személy szerint az én legnagyobb kedvencem Adam Lambert,nyíltan meleg. Róla meg havonta kitalálják,hogy hetero és csak hazudta,hogy meleg,biszex,felesége van,gyereke van...stb. Ebből látszik hogy néhány ember annyira rosszindulatú,hogy semmi sem jó nekik... Ha valaki nem vállalja fel magát,akkor azért,ha felvállalja akkor meg azért rossz...


Igazad van,hogy nem jó ez így,de sajna mást nem tehetsz. :D Max felvilágosítod az embereket...csak sokan elhiszik ezeket és olyan téves kép alakul ki az emberekben egyes sztárokról,amiért igazán nem irigylem őket. :/


18/L

2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fábry Sándorral is állandóan mondták a patkányok,hogy rejtett homokos,meg hogy meleg mint a kályhacső !

Erre 57 évesen apa lett !

2011. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második: Fábry-nál ez azért lehet,mert feltűnően sokat poénkodik a melegeken,valamint neki is voltak ilyen megnyilvánulásai. Ha valaki túl sokat foglalkozik velük,feltűnően utálja őket,az gyanús és utalhat arra,hogy az illető így próbálja leplezni ,hogy ő maga is az.

Ezzel most csak azt akarom mondani,hogy mindennek két oldala van. Olykor az ismert emberek hozzájárulnak az efféle pletykák megszületéséhez.

De nyilván ehhez senkinek semmi köze. Tehát ha az is lenne,akár Fábry,akár más,nem lenne szabad ezzel foglalkozni. Mindenki maga eldönti,hogy mi és hogy ezt megosztja-e a nyilvánossággal vagy nem.


Első voltam.

2011. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A média is rátesz egy lapáttal rendesen. Az ilyen blikk (legolvasottabb újság elvileg) és társai nyomják a sok szar hazugságot és az emberek kajálják.


Másik pedig az emberi természet. Sokan irigylik a sztárokat+imádnak pletykálni. Szóval úgy gondolom, hogy a legtöbb ember nem is igazán gondolja komolyan, csak szeret sárral dobálózni.

2011. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek hülyék és rosszindulatúak.
2011. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, ugyanez a kérdésem nekem is évek óta, és csak azt tudom felelni rá, bár tudnék én szitkozódni, meg oldalakat írni, de most csak pár szót fogalmazok meg. Ha te is rajongó vagy, a lényegét érezni fogod.

Egyrészt a bulvár sajtó az oka mindennek. Biztos hallottad, MJ is sokszor említette, (pl a Moonwalk önéletrajzában) hogy az újságok nagyon nagy hülyeségeket kitalálnak, hogy fogyjon a lapjuk, mint pl amiket felsoroltál, nem esett le az orra - egyrészt az orrán csak 2 műtétje volt, de ez az ő dolga (+ egy pár kicsi az állán "hogy formásabb legyen) - VITILIGO!!!, STB...

A "jóember meg aki nem ismeri, ezt elhiszi, mert úgy gondolja, hogy vannak ilyen emberek manapság a világban - ami igaz is - de mivel Michael-t nem ismerik, nem tudják, hogy eszébe se jutna drogozni (Moonwalk pl), és egyéb ilyen hülyeségeken nem járna az esze. MJ csak adott a világnak, a gyerekeket teljes szívéből imádta, és meg akarta menteni a világot!! csak egy kicsit kéne utána olvasni!! könyörgök mindenkinek, ismerjétek meg a valóságot!!!!!!!

Másrészt az emberek nagytöbbségét csak az irigység vezérli, az beszél belőlük...

Nagyon szomorú dolog! Sokan egyszerűen csak szánalmasak!

Próbálj meg Michael szemébe nézni, és máris máshogy fogod látni a világot. az Ő helyzetét.

Én ezt tettem, és úgy érzem, jobb ember lettem...

Egyszerűen csak szeretem MJ-t.

Áldás Rád, Drága! <3

Love Forever & ever

2011. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az emberek többsége nagyon rossz indulatú és jobban szeretnek a kitalált hülyeségeken csámcsogni, mint hálásnak lenni és szeretni őt azért amilyen sok jót tett a világgal
2012. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A rosszindulat leginkább az újságíróknál kezdődik, mert azok akármit leírnak amit az orruk alá tolnak. Sőt legtöbbször a külföldi médiából szedik a cikkeket az itteni újságokba is.
2012. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emberi irigység. Két szó, ami az esetek 80 %-át megmagyarázza :)


A másik lehetőség az unalom: sok ember egyszerűen annyira unatkozik, hogy mások piszkálása képes csak egy kis izgalmat csempészni kicsiny életükbe :)

2013. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Nos Jacko egy legenda ,de szerintem az mindenkinek feltűnhetett ,hogy nem csak egyre fehérebb hanem egyre nőiesebb is volt.Nem volt homokos ,mert szerintem Ő inkább transzszexuálisnak tartotta magát és ezért mondta ,azt ,hogy nem meleg :) Női lélek egy sötét bőrű férfi testébe .Azt a vidit ,hogy leesik az orra én is láttam régebben ,hát nagyon fura volt.Arra ,hogy pedofil volt-e nem vagyok hajlandó még bele sem gondolni.AZT AZ EMBERT TÖNKRE TETTÉK MAJD ELTETTÉK LÁB ALÓL MIKOR VESZÉLYESSÉ VÁLT A HÁTTÉRHATALOM SZÁMÁRA ÉN GYÚJTOK ÉRTE GYERTYÁT.FOREVER JACKO
2013. okt. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!