Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek így is szép...

Szerintetek így is szép Jessica Alba? Vagy csak sminkkel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Istenem.
2012. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számomra sehogyan sem szép:)
2012. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert szerintem nagyon szép,ő a példaképem és kíváncsi vagyok rá,hogy a pasiknak így is tetszik-e.Régen próbáltam úgy sminkelni magam,ahogy ő,és úgy hordtam a hajam.Persze ma önmagam vagyok,csak kíváncsi vagyok,hogy akiknek tetszik,ígyis tetszene-e,ha így ébredne mellette reggel..
2012. júl. 28. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg komoly kérdés?

Mondj egy ronda Hollywood-i színésznőt? Én pl. most egyet sem tudok.

Ez a kérdés után a falat fejelgetném, és egyszerűen nem tudom szavakban kifejezni azt a fájdalmat amit ez a kérdés okoz.

2012. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

itt szerinted nincs sminkelve???

Egyébként szép.

2012. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy se tetszik, de azért nem mondom, hogy csúnya. Viszont nézd meg jobban a képet, itt is van rajta smink bőven.
2012. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Szerintem nem túl szép. Jah, és van rajta elég sok smink. Lehet, hogy a többi fiúnak bejön, de így külsôre nekem annyira nem. Ha ismerném a személyiségét, a gondolkodásmódját.. akkor szerintem lenne esélye.
2012. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igaz én lány vagyok de szerintem nagyon szép :))

bár ezen a képen szerintem is van rajta smink :)

2012. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szép.. de semmi extra.. vagyis számomra nem.. jól néz ki de nem jönnek be az ilyen "tökéletes arcú" csajok
2012. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen a képen van rajta: alapozó, pirosító, szemcerka, szemhéjpúder, szempillaspirál, és szájfény. Így szép. Smink nélkül nem tudom.
2012. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!