Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is jó pár kilót...

Szerintetek is jó pár kilót felszedett a terhes Rachel Bilson? (képek lenn)

Figyelt kérdés

Ezeket a képeket a haverom küldte Rachel Bilsonról, aki állítólag terhes. Mobillal fotózta ki a gépből, és utána ráküldte, mert valamiért nem tud lementeni (ez utóbbit nem tudom, hogy miért).

Szerintetek is nagyon meghízott Rachel?:


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 6. 20:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* nem tud lementeni a netről képet/videót hasonlókat, ez kimaradt bocs :-)
2012. aug. 6. 20:03
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért én nem tudom hogy volt pofája terhesen így meghízni.... szerintem ezért már halálbüntetés jár.
2012. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jajj, nem kell gúnyosan, én csak azért kérdeztem, mert nagyon sovány lány volt, és furcsa, hogy most ilyen duci lett... nem akartam én sem kinyírni nyugi... -.-
2012. aug. 6. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:
terhes?? hát de akkor mi lesz a sorozatával? a hart of dixivel?Oo remélem azért fog folytatódni!!
2012. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hat nekem a haverom kuldte rola a terhes kepeket,a baba meg nem tom, szentem Hayden Christensentol van... mert o a pasija...

A sorozatarol nem tok semmit. :-(

De most komolyan, a kerdeshez vissza terve: Nem nagy kicsit a feneke? ://

2012. aug. 6. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
ha valaki terhes normális h így néz ki..
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hat ti biztos jobban tudjatok nalam, de szerintem eléggé meghizott combra es fenékre... Nagyon sovany volt...

Ha megneztek rola egy 2010-2011 es kepet ott nagyon vekony...

2012. aug. 6. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:

De kit érdekel most őszintén?

Ha valóban ő van a képeken, akkor szerintem neki sem az a legnagyobb gondja, hogy mekkora a feneke. A lényeg, hogy egészséges legyen a gyermeke, hidd el utána úgyis lefogyasztják és olyan bomba alakot csinálnak neki mint még soha.

2012. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ő van rajta. Lehet hogy igazad van... mondjuk én csak meglepődtem a dolgon :/ :-)
2012. aug. 7. 21:33
 10/13 SteffiBabu ***** válasza:

Ez most beugratós kérdés, vagy komoly?

mert ez Photoshop!-> most nem így néz ki Rachel, és nem is terhes.

2012. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!