Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sokan mondják, hogy a gyerekek...

Sokan mondják, hogy a gyerekek nem Michael Jacksoné. A képet megnézve szerintem nem olyan fehérek ahogy mondják Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 20. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy Michael Jackson fehérsége genetikailag is öröklődik-e. Ha nem akkor a gyerekei nyugodtan lehetnek feketék. És ha M.J. betegség miatt fehéredett ki, akkor, ha a gyerekei örökölték, velük is előfordulhat a későbbiekben.
2009. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az újságok megírták, hogy Jacko apja szétverte a heréjét, hogy ne tudjon gyermeket nemzeni.

Azt is megírták, hogy testileg nem lett volna ré képes.


A fehér bőr miatt pedig, ez a betegsége foltokban jelentkezik. Kenéccsel és plasztikai műtéttel oldotta meg, hogy ne legyen tarka. Tehát egyenletesen fehéredjen. Ez a fehéredés nála a későbbi életszakaszban jelentkezett. Tehát a 'gyerekei'-nek még feketének kéne lenniük. És amikor a szállodából kilógatta az egyiket, akkor is jól látszódott, hogy a gyerek fehér bőrű.

Szóval szerintem egyértelmű, hogy a gyerekeknek nem Jacko a vérszerinti apjuk.

2009. júl. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ezen a képen a gyerekei vannak? Megnyugodhatsz, a "gyerekei" hófehérek.
2009. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A média sok valótlanságot is szokott írni mégpedig azért, hogy vegyék a lapjukat.


Onnan veszem, hogy ezek a gyerekei, hogy az ő nevén vannak. Ő nevelte fel ő törődött velük

2009. júl. 20. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy Jackson gyerekei, de neki nem lehetett gyereke, mert meddo volt!
2009. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Te is ott voltál mint segítő?


Nem kell mindent elhinni amit írnak róla

2009. júl. 20. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nem tom =/ igazából én is ezt vadászom h a saját gyerekei-e de elvileg Dr. Arnold Kleiné, vagyis michael bőrgyőgyászának a gyerekei. Ha összeverte volna a heréit akkor nem lenne a nevezetes farokfogása =) és bízzunk benne hogy a gyerekei janet jacksonhoz kerüljenek! Még nála vannak a legjobb helyen!
2009. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért, attól, h összeveri, mért ne lenne a "farokfogás"??
2010. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi az a farokfogás??
2010. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!