Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is borzasztó...

Szerintetek is borzasztó Majka rappernek?

Figyelt kérdés
Régen szerettem 1-2 számát,de már azokat se igazán.Amiket mostanában elkövet az kibírhatatlan,eröltetett,főleg ez a csajozós téma.Van 1-2 jó száma (ami nem miatta jó),azokat meghallgatom,de mindig eltekerem a nyávogásait.

2012. aug. 19. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Van 1-2 jó száma, szóval nálam még nem a borzasztó kategória.
2012. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
A Belehalok tőle szerintem egész jó, de amúgy mint rapper Majka nem egy nagy szám!
2012. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
43%
Igen borzasztó,ha ebből kellene megélnie éhen halna nem csoda h nem veszik a cd-it ki hallgatná ezt a fost?! :D
2012. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagy mázlija van,hogy van lehetősége bohóckodni a tv-ben is.
2012. aug. 21. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
nagy mákja van, hogy a valóvilág után nem tűnt el a süllyesztőben. tehetségtelen majom.
2012. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Régen jó volt, én szerettem tőle a Kiszavazó showt, a Húz a szívem haza-t (Hajrá Borsod!!!!), a Csak mérget, a Tündi-bündit, voltak neki jó zenéi. Ez a mostani belehalok se rossz, csak az ember nem akarja elhinni, hogy tényleg úgy gondolja, amit mond, mert nem ilyen zenéket szoktunk meg tőle. Ha igazán értelmes reppet akartok, akkor hallgassátok a Testament Rec-et, együtt és külön külön is őket (TM,Riddler,Pheta,Altare,Spine) ők jól nyomják.
2012. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen jobbak voltak,Kiszavazó-show volt a legjobb.Látszik hogy a régi számait Dopeman írta.Belehalok-at meg én sem értem,hogy miért kesereg.
2012. aug. 25. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Haver, azér' ne mondjuk hogy olyan borzasztó rapper lenne mert azér' ki kell mondani hogy nagyon sokan miatta kezdtek el rappet hallgatni mikor berobbant a kiszavazóshowal, aztán pedig a később kidobott albumokat is nagyon sok ember meghallgatta és talált rá másokra hasonlókat keresve ......az már másik dolog hogy az utóbbi pár évben átment egy másabb irányba ami miatt nagyon sokan elpártoltak mellőle
2012. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre,hogy a sok barom így is szereti.

Régen tényleg miatta kezdtek el sokan rappet hallgatni,de akkor még jó volt.

2012. nov. 21. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, most is szeretik, de nem feltétlen azok az emberek akik eddig hanem egy másik populárisabb közeg.

Hát igen... változnak az idők és őt is beszippantotta a média..... ma már én se hallgatom de a régi zenék közül néha előkerül 1-1.

2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!