Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi idő mire megérkezik...

Mennyi idő mire megérkezik egy autogram kérő levél?

Figyelt kérdés
Meryl Streep-től kértem.
2009. júl. 24. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne, mert én meg Robert Pattinsontól és Kristen Stewarttól szertnék majd kérni. Am mennyibe kerül föladni, és tényleg kb. mennyi idő még megkapjuk?
2009. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, hogy mennyi idő...

Attól függ, hogy épp mennyi levelet kap a sztár, és hogy mennyi levél elolvasására van ideje egy nap. Akár napok, hetek, hónapok, vagy évek múlva kapod meg. Ez a többi rajongótól, és a sztár idejétől függ...

2009. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az aszisztensen is múlik!!!
2009. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tavaly március körül küldtem Alyssa Milanonak, és ezen a héten jött meg....már nem is emlékeztem rá:D
2009. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Már lassan egy éve el akarom küldeni Meryl Streepnek a levelet.
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy mar nem ercenyes a kerdes, de en Tom Becktol kertem autogrammot /Nemetorszag/ es kb fel ev alatt erkezett.
2014. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!