Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Michael Jacksonnak...

Szerintetek Michael Jacksonnak saját gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Igaz az amit olvastam, hogy amikor újra akarta éleszteni Jackot az orvos odahívta a legidősebb fiúcskát és végig kellett néznie ahogy meghal, és tanusítania kell? Szegény... És az igaz h szétverte a heréit az apja mj-nak? mostanában annyi minden hülyeségeket írnak h nem tudom kinek higyjek...
2009. júl. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett végig néznie, egy hulyeség... Jackson menedzsere kozolte a gyerekekkel, hogy Michael meghalt. A legkisebb, Blanket még most sem tudja felfogni, azt hiszi, hogy az apja kirándulni ment. Nagyon sajnálom szegényt :(

Az igaz, hogy szétverte a heréit, ezért lett meddo, amúgy meg nem meleg volt, hanem aszexuális, ami azt jelenti, hogy soha nem volt igénye nemi életre! Szerintem szuzen halt meg...

Nem az o gyerekei, vagyis nem o a biológiai apa, de o nevelte fel oket.

2009. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óóóó szegééény! :(
2009. júl. 26. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a herés dolog nem igaz, ugyanis rejtett heréjüséggel született, ami annyit tesz, h a heregolyói a hasüregében maradtak, nem ,,estek" le.Ez egy születési rendellenesség ,azér volt olyan ,mint egy kisfiú,és azért nem volt szőr a testén sem.
2009. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen olvastam hogy volt ez a rejtettheréjűsége de sztem nem volt és ha leborotválta a szőrt? :O:O =/ mind 1 ezt soha nem tudjuk meg =/
2009. júl. 28. 17:33
 5/7 A kérdező kommentje:
am meg sztem azért volt ilyen kisfiús mert már 5 évesen volt színpadon és nem volt ideje játszani se és nem volt gyerekkora... =/ értitek? :O
2009. júl. 28. 17:35
 6/7 anonim válasza:
az igaz, hogy rejtettheréjűvolt. nem volt aszex. és az, hogy nem volt szőr a testén hülyeség. akkor a borosta, az mi az arcán.? biztos volt..
2009. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de igen, aszexuális volt...
2010. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!