Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lindsay Lohan tényleg ennyire...

Lindsay Lohan tényleg ennyire ronda lett? Hogy képes valaki így elcsúfítani magát?

Figyelt kérdés

Még nagyon fiatal, de úgy néz ki mintha a saját anyja lenne...


[link]


[link]


[link]


2012. aug. 31. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Drog.
2012. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ritka ronda lett, a sok műtét, smink, szoli meg minden... ki tudja miket szed.
2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkoholista is volt.
2012. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkohol, drog, szoli, hoolywood ezt teszi az emberekkel, nincs ezen mit csinálni. Szinte majdnem mindenki rákap a szerekre.
2012. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, ahogy előttem is írták, a sok drog meg ital tette így tönkre szegényt. sajnálom, olyan aranyos volt, és szörnyű látni, hogy abból az aranyos kislányból, aki volt, pl az "Apád anyád idejöjjönben", ilyen csaj lett.
2012. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt egy hülye műtétje és azért
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szegény lány jól elcseszte a karrierjét, nagy jövő elé nézett pedig:/
2012. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom drogok, alkohol, éjszakázások, vad party-k, orgiák fűvel-fával, szoli, cigi, műtétek. Stressz....Ez így mind együtt.

Az egyik durva dolog, hogy már 28 éves korára elé leharcolt lett. :(

A másik, hogy ugyanabban az évben születtem, mint Lindsay Lohan. Mutattam a barátomnak képet a mostani LL-ról, és nem hitte el, hogy egykorúak vagyunk (engem mai napig fiatalabbnak néznek).

2018. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!