Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem túlzás már a nagy felhajtá...

Nem túlzás már a nagy felhajtás Michael Jackson körül?

Figyelt kérdés

Oké, oké, sajnálom, minden ember halála veszteség. De nem kéne így felfújni. Azzal semmi baj, ha a rajongók gyászolnak, de hogy a Híradóban az hír legyen, hogy egyszer régen felgyulladt a haja... szerintem nevetséges.


No, lehet szidni :)


2009. júl. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szidlak! Michael sem akarná, hogy ilyen nagy felhajtás legyen korulette, ez szinte már provokatív... És még idióta pletykákat is kitalálnak róla, szegény Michael! Én mindig szeretni fogom, ami most van korulotte az már mocskolódás!
2009. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De az. Viszont manapság "ennek" van hírértéke...
2009. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kurt Cobainre visszaemlékezve még jó hosszú felhajtás lesz vele kapcsolatban is...

Sőt, Sid Viciousre is.

A titokzatos halálesetekről még kevésbé szállnak le, mintha "simán" meghalt volna.

RIP Kurt Cobain és Sid Vicious.

2009. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már mindeki tudott a balesetéről nem sokkal azután,hogy megtörtént.Ami manapság folyik,az a hírek gátlástalan,újracsomagolt eladása - az nem ügy,hogy már vagy 20 éves "friss" hírről van szó...

Ez a nagy felhajtás nem MJ,hanem a média hibája (vagy inkább betegsége).

2009. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...Én már unom a tévébe ezt a témát
2009. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ez már tényleg beteges hogy az van a Fókuszba hogy mi volt a kedvenc étele?! szerintem békén lehetne hagyni :S
2009. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De igen.De azért ismerjük el ő volt egykor a legnagyobb popsztár..persze hogy mindenhol erről beszélnek.

De ez már túlzás hogy most adják a zenéit is mindenhol kb 60-szor egy nap.

2009. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy az, még 5 évig ez lesz a téma , mert rengeteg lové van a dologban.
2009. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!