Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mely sztárokkal, hírességekkel...

Mely sztárokkal, hírességekkel futottatok össze, vagy ki lakik a közeledben? Sztorik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Kiszel Tünde...

Egyszer a liftben felejtette a naptárjait, és eltűntek. Elkezdett panaszkodni a szomszéd nőnek, az meg mondta, hogy nem kár értük. Össze is vesztek.

2012. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két utcányira lakok Nagy Ferótól, így vele nem nehéz összefutnom, illetve ebben a faluban lakik Pindroch Csaba is.


Akivel még összefutottam: Tommiboy, Sp, Koltai Róbert, Zalatnay Sarolta (velük véletlenül)

, rengeteg Barátok köztös és Való Világos szereplő (ez egy RTL-es rendezvény volt), de jött már oda a Barátok köztös Tilda is hozzám, hogy vonat után érdeklődjön. Őt először meg sem ismertem, annyira más...Illetve a Csillag születikből a repülőt táncoltató srác nem tudom, hogy híresnek számít-e, de ő sokat jár ide a faluba, sok barátja van itt.

2012. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tom Beck, Simon Baker, Victoria Justice, Tyler Glenn, Gordon Ramsay. Amcsiban találkoztam velük. De ott 70%, h az utcán összefucc valamilyen hírességgel.
2012. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Desperados Betti 1 utcányira lakik tőlünk.

15l

2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!