Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian Angelina...

Miért utálják annyian Angelina Jolie-t?

Figyelt kérdés
Én nagyon bírom a személyiségét, meg egy-két jó filmje is van. Körülöttem senki sem bírja és a neten is számtalan negatív hozzászólást olvastam vele kapcsolatban. Elég sokat kutakodtam, utánanéztem gyerekkorának, tini korszakának, meg minden, de csak annál jobban megszerettem és még inkább közelebb érzem magamhoz. Ti mit szerettek benne és mit nem?

2012. szept. 15. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
én is utálom főleg a miután lenyúlta brad pittet. én azt nem tudtam megbocsájtani.
2012. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mi a baja vele másoknak én is nagyon bírom és aki gyereket fogad örökbe nem lehet rossz ember.A másik dolog hogy lehet utálni vagy szeretni valakit akit az ember nem ismer nem beszél,találkozik és nincs együtt vele mert ugye akkor csak szimpátiáról beszélhetünk.A rugalmatlan emberek utálkoznak mivel nem tudják olyannak elfogadni a másik embert amilyen.Aki nekem nem tett rosszat azt nem tudom utálni.De olyat is olvastam hogy azok akik másokat utálnak magukat utálják a legjobban és ezt vetítik ki másokra is.
2012. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

En is szeretem Angie-t, akarki akarmit mond,neki nincs feltunesi viszketegsege...vannak a gyerekei akikkel torodik... segit sokat az UNICEF-nek... nem kellene megtennie...de o megteszi.

Egyedul ami nem teszett a konyveben,hogy vagdostak magukat a volt parjaval sex elott...mert arra izgultak...

a masik ami nem tetszett,hogy amikor tini volt,akkor joban volt az anyja uj baratjaval...tehat szexeltek... elvileg az anyja nem is beszelt vele akkor sokaig....

nah hat ilyenek... valaki szereti valaki nem...

de egy biztos a Foldon mindenki ismeri!

Tehat olyan nincs,hogy MINDENKI szereti....

Es a magyarorszagi kommentekben csak rosszindulatot olvasni! Mindegy hogy ki az....teljesen mindegy!

2012. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! Utolsó hozzászóló: magyarul olvastad a könyvet? Hol szerezted meg?
2012. szept. 19. 11:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen magyarul olvastam :)

[link]

En az alexandraban vettem,vmi 3 ezer korul...

szerintem lehet meg kapni :)

en olyan 3 eve vettemde ez nem szamit..biztos van meg most is a boltokban! Ha erdekel!

2012. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs vele semmi bajom. Bar azt is hozzatennem, hogy kulonesebben nem is erdeklodom iranta. Nem valt ki belolem sok erzelmet, se negativat, se pozitivat.
2012. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Aki latta a Giat, az Elcserelt eleteket, vagy az Eszvesztot nem utalhatja :)
2012. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok


hát az elcserélt életek címü filmben nagyon jó volt.

Nagy kedvencem ma is,meg vav DVDn :))))

2012. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ugye, hogy nem lehet utálni? Nagyon drukkolok neki, hogy felszedjen pár kilót, mert tényleg szörnyen néz ki.
2012. szept. 29. 10:15
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem utálom, csak nem kedvelem. Nem szép, undorító halfeje van...kb ennyi. Pár filmben láttam és ott nem tetszett. Engem az zavar, hogy annyira istenítik, pedig semmi tehetség nincs benne. A pozitívum viszont az, hogy sokat jótékonykodik és segít a szegény országoknak! :) L
2012. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!