Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian Angelina...

Miért utálják annyian Angelina Jolie-t?

Figyelt kérdés
Én nagyon bírom a személyiségét, meg egy-két jó filmje is van. Körülöttem senki sem bírja és a neten is számtalan negatív hozzászólást olvastam vele kapcsolatban. Elég sokat kutakodtam, utánanéztem gyerekkorának, tini korszakának, meg minden, de csak annál jobban megszerettem és még inkább közelebb érzem magamhoz. Ti mit szerettek benne és mit nem?

2012. szept. 15. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nezd meg azt a 3 filmet amit fentebb irtam es utana mondd, hogy semmi tehetsege nincs, nem a Tomb Raiderbol meg ilyen butasagokbol kell kiindulni... persze en sem ertem miert vallal ilyen borzalmakat...
2012. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt nem igazán tapasztaltam... Én nagyon nagyon szeretem Angelinát, szerintem gyönyörű és tehetséges, és olyan valaki, akire fel lehet nézni!
2012. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, de miután kiolvastam a LEGÚJABB (2011) életrajzi könyvét csak még jobban!

Ebben a könyvben mindent írnak elfogultság nélkül, és valakit csak így lehet igazán megismerni: ha ismerjük a jó és a rossz oldalát! (Nem csak a jót pl.Jennifer Aniston!)

Elsőnek üzenem:ha ilyen egyszerűn lenyúlta és ilyen sokáig nem hagyták el egymást nyilván jobban elvannak mint Jenniferrel!

2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
melyik az a könyv?
2013. jan. 29. 15:29
 15/17 anonim ***** válasza:

[link] (itt találod!)

Szerintem nagyon jó! Érdemes megvenni! (Bár az elején sokat írnak a távolabbi rokonairól, ami kicsit unalmas, de aztán tényleg nagyon jó!)

Ja és a szerző is nagyon jó!

2013. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
wow! felkeltetted az érkelődésemet! El fogom olvasni! :) Üdv!
2013. jan. 30. 11:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem tetszeni fog, bár aki elfogadja őt a hibáival az nem csalódik ebben könyvben!
2013. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!