Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor most a Golden Coast...

Akkor most a Golden Coast tagjai (Aranypart Levi és Ádám) tényleg melegek?

Figyelt kérdés

A kinézetük is arról árulkodik,meg a zenéjük,klippjeik,ahogy ott kinéznek...De most nem pont erre gondolok.Egy ismerősöm mesélte,és többen is látták:A két Golden Coastos ment az utcán,ismerősöm ment el mellettük,amikor Levente ingerülten felszólalt hogy:

,,én ezt már nem bírom tovább,nem akarok többé színlelni,fel akarom vállalni hogy melegek vagyunk!!" Ádám már állítólag lekussolta,és pofon vágta Levit.Ezek után szerintetek tényleg melegek?Olyan válaszok nem érdekelnek,hogy nem,mert Leventének most lesz gyereke.



2012. szept. 20. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Háháhá... bocsi.

Fogalmam sincs kik ezek, de így olvasva ezt a kis történetet, rájöhetnél, hogy az ismerősöd akitől származik egy nagyon fantáziátlan ember:D

2012. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem fantáziálta :D
2012. szept. 20. 17:54
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát pont ezaz... csak akarta:)

Ébresztő ennyire ne légy naiv!

2012. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Aki nézte az Aranypartot rájöhet, hogy ez kamu! Ráadásul Leviéknél már megszületett a baba. És a műsor elött, közben és után is a Sarah volt a barátnője.


"A sapim nem meleg, ez rózsaszín!"

2012. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez még sp-nél is nagyképűbb hogy ilyen szar szöveget levág.Aki nézte az Aranypartot és nem hülye,az rájöhetett,hogy az egész meg van rendezve.
2012. szept. 21. 15:55
 6/16 chrishu ***** válasza:
48%
Nem azok, csak nagyképű páwák
2012. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak te,illetve az ismerősöd szeretné ha meleg lenne.

A nővérem egy iskolába járt anno a Levivel,és mesélte hogy

elég nagyképű barom volt az tény,de minden héten másik barátnője volt,mert gondolom senki se volt neki elég jó.


Az ismerősöd(vagy te)találjon ki hihetőbb sztorit!

És nekem,nem érdekem hazudni,mert az sem érdekelne ha melegek lennének,2 vel több vagy kevesebb.....

de nem azok,sajnálom ha csalódtál

2012. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, hogy azok legyenek.
2012. szept. 21. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet megrendezett volt az Aranypart (mondjuk akkor is jó volt), de nehogy már az azelőtti élete meg ami utána volt is meg legyen... Előtte is utána is a Sarah volt a barátnője, az házban meg nem feküdt le senkivel. Ádám meg az Adát meg a Nikit tolta meg
2012. szept. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem feküdt le bent senkivel? Mondjuk Ádámmal :D Az, hogy Ádám meg a két csajt tolta...mi rá a garancia? Takaró alatt sok mindent csinálhattak kúr.áson kívül, én is láttam.Megnéztem pár részt, de meguntam.Erőltetett és szar Jersey Shore utánzat.
2012. szept. 22. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!