Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor most a Golden Coast...

Akkor most a Golden Coast tagjai (Aranypart Levi és Ádám) tényleg melegek?

Figyelt kérdés

A kinézetük is arról árulkodik,meg a zenéjük,klippjeik,ahogy ott kinéznek...De most nem pont erre gondolok.Egy ismerősöm mesélte,és többen is látták:A két Golden Coastos ment az utcán,ismerősöm ment el mellettük,amikor Levente ingerülten felszólalt hogy:

,,én ezt már nem bírom tovább,nem akarok többé színlelni,fel akarom vállalni hogy melegek vagyunk!!" Ádám már állítólag lekussolta,és pofon vágta Levit.Ezek után szerintetek tényleg melegek?Olyan válaszok nem érdekelnek,hogy nem,mert Leventének most lesz gyereke.



2012. szept. 20. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne nem értem miért érdekel Téged ennyire, hogy milyen a szexualitásuk, ami csak az ő dolguk! De a fölöttem szólók is akik személyesen ismerik őket bizonyítják, hogy heterok.
2012. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kik ezek, ezért nem is akarom bizonygatni, hogy heterok, de ez az ismerősöm látta, hogy épp megbeszélték dolog annyira vicces volt, hogy muszáj volt hozzászólnom.
2012. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem poénkodtak
2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2012. okt. 31. 18:24
 15/16 anonim válasza:
Hat regen eleg b*zis volt adam de ma mar olyan jol nez ki hogy juj:DDDDDegyebkent meg melanie a csaja 1 éve :)
2015. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Amit itt irogatsz, hogy nem vicceltek meg nem fantazialta te most probalod bebizonyitani, hogy melegek mikor aki tudja kik ok azok azt is tudjak, hogy baratnone van mind kettonek.
2016. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!