Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha találkoznátok a One Directi...

Ha találkoznátok a One Direction-nel?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek ha találkoznátok velük?

Láttam videót, amiben a csaj elájult, sokan sikítoznak, puszit kérnek stb..Néztem rajongói videókat és rájöttem, hogy én nem vagyok ez a fajta, én szerintem inkább csendben figyelném őket, megszólalni is alig mernék, teljesen lefagynék xD



2012. szept. 28. 17:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
én is csendben lennék az biztos, de remegne a kezem-lábam, falfehér lennék, a szívem nagyon dörömbölne :D megszólalni meg végképp nem mernék.. ha átölelne valamelyik, akkor meg elbőgném magam, de utána már kicsit megnyugodnék :)
2012. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kb nekem is ez lenne, mint amit te leírtá, de én nem sírnék ha átölelnélek, hanem elővenném a legszebb mosolyomat és azzal köszönném meg :)
2012. szept. 28. 17:32
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
akkor már meg mernél szólalni? :D első voltam
2012. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Pofánvágnám őket
2012. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Angolul nem tudok normálisan beszélni. Vagyis de, de ha nincs időm végiggondolni mit mondok eléggé furcsa,de sokszor mégis értelmes mondatokat nyögök ki. Nem is keveset. (Mondthani folyékonyan beszélek ,ha azokkal az igeidőkkel kell amiket ismerek)) Pórbálnék beszélni velük, kérni egy közös képet mindenkivel és megkérném, hogy kövessenek már be twitteren . :D
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
69%
Ha lehetne fényképezkedni mindenképp csináltatnék közös képet és habár én életem végéig emlékeznék arra az 5 pillanatra őnekik én csak 1 lány voltam a millióból úgyhogy nem fárasztanám felesleges kérdésekkel őket.Ja aláíratnám a pólómat és abban lennék éjjel-nappal :)És én eléggé beszéde és magabiztos vagyok nagyon ritkán blokkolok le úgyhogy szerintem simán megkérném őket h álljanak össze egy kép eleéjig és ami biztos nem ugranék a nyakukba nem vetném magamat rájuk és nem sikogatnék....bár ki tudja :D
2012. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 chrishu ***** válasza:
43%
Le se sz@rnám őket
2012. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
kérnék az összestől legalább 3 aláírást fejenként, és eladnám a 10 éves rajongó lányoknak és azzal a pénzzel elélnék 1-2 hétig :D
2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 chrishu ***** válasza:
42%
Miért pontoztatok le? Mert nem ugranék a nyakukba? Mert nem kérnék tőlük aláírást?
2012. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
kérdező, belinkelnéd azt a videót amiben a csaj elájult? :D kíváncsi vagyok xD
2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!