Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szakított Danielle és Liam?

Miért szakított Danielle és Liam?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon aranyosak voltak, és úgy is látszott, hogy jól megvannak... :/ Valaki esetleg tudja a szakítás okát?

2012. okt. 4. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, Liamnek nem volt ideje rá, ezért. Az meg természetesen nem igaz hogy Liam + Leona randiznak...Mert úgye akkor Liamnek Leonára sincs/lenne ideje.

Remélem megfelelt. :)

2012. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kicsit furcsa, hogy a távolság miatt! Hisz eddig se voltak mindig együtt. Mikor az első turnéjukon voltak, akkor is sokat voltak külön. Nemrég meg össze is költöztek. Szerintem Danielle megcsalta Liam-et, csak nem akarják elmondani, ezért találták ki ezt a távolság hülyeséget.
2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
minden kapcsolat véget ér egyszer, ennek is vége lett! mi rajongók nem tudhatjuk az igazi okát, csak találgatni tudunk! nem kötik az orrunkra...:/
2012. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A sok utazás miatt.Túl keveset tudtak együtt lenni.:((
2012. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Daniell szakított vele, mert elege lett hogy a sok "rajongó" fenyegető üzeneteket írogattak neki.
2012. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Mert a féltékeny rajongók zaklatták őket
2012. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lucky04 válasza:
Én a Popcorn-ban azt olvastam, hogy Danielle nem tudta elviselni az irigy rajongók fenyegető leveleit. Ja és még azt, hogy barátokként váltak elé. Kár, szerintem is anyosak voltak együtt.
2012. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 musicmakesmefree válasza:
42%
Emberek. Liam csalta meg Danielle-t. Ezt több helyen is elmondták a barátaik. Ezért szakított vele. Azt mondják hogy barátok maradtak, igen. És Danielle biztos ezért kérte vissza az autót amit Liam-nek vett...
2012. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

musicmakesmefree

hol láttad azt hogy a barátaik ezt mondják?

tudsz linkelni?

2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én ezt találtam..

[link]

2012. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!