Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, mit gondoltok Fernando...

Lányok, mit gondoltok Fernando Alonso-ról? Nektek mennyire tetszik, illetve emberileg mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jól néz ki:)

L17



2012. okt. 8. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem fogunk összeveszni rajta, nekem nem jön be

emberileg nem ismerem, még csak egy interjút se láttam, olvastam róla

2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nagyképű bunkó.Nem,kicsit sem tetszik.
2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Emberileg nem tudok róla véleményt alkotni, de kinézetre egyáltalán nem jön be!

:/

19/L

2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Na, itt van a mai Selena Gomez-ünk! XD
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Neki tetszik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ő is pont most tette fel a kérdést...

2012. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem személyesen, ezért nem tudom megállapítani, hogy milyen ember lehet valójában, de mint pasi nagyon bejön...csak ugye ez nem minden. :)
2012. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő volt a szerelmem régen :D úgy kb 2éve:D
2012. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
háhá én csak, mint "Csalonzó-t" ismerem, a spanyolban is van róla egy gúnynév, ami a Mclarenes múltjára utal, és arra, amit ott csinált... Azodáig se bírtam túlságosan, azóta meg pláne nem. Egyébként, akivel beszéltem és találkozott vele, csak jót mondtak róla. Közvetlen, aranyos, készséges. Habár egy valaki mondta, hogy a kisfia pólóját nem akarta aláírni... Jó pilóta, emberileg nem ismerem, csak a média ferdítéseit olvasgatom róla. Mindössze nekem nem túlzottan szimpi. Pasiként se hön be, túl szögletes a feje :D
2012. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hatalmas embernek titulálják, pedig egyáltalán nem az.:)))

Jó pilóta, erről szó sincs, viszont nagyon el van szállva magától, tavaly volt "szerencsém" együtt bulizni vele a Magyar Nagydíj után, de nála ezerszer jobb fej pilóták is vannak. :)

2012. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz emberismerő vagyok, de én Buttont egy nagyon közvetlen embernek gondolom, szerintem ő bárkivel szóba elegyedne. Alonsoból ugyanezt nem nézem ki, mégis ő a kedvenc pilótám. :)
2012. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!