Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyszerűen nem tudok 'pasizni'? Így sosem fog senki észrevenni, vagy mi lesz? Egyszerűen nem tudom, hogyan nyithatnék olyan fiú felé, aki szimpatikus, tetszik?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, de nem gondolom, hogy ez gáz lenne vagy bármi, majd eljön az ideje. Eddig nem is éreztem, hogy kész lennék egy kapcsolatra. Viszont még csak kisebb flörtök sem voltak az életemben és még nem is csókolóztam. Igazából azt sem tudom, mit tegyek, ha bejön valaki. Persze elméletben tudom, de valahogy nem sikerül a gyakorlatban alkalmaznom.


Most is van egy srác, aki szimpatikus és szívesen megismerném, de egyszűeren nem tudom, mit tegyek. Ha elmegyek mellette a suliba ránézek, mosolygok, gyakran köszönök neki, de nem vettem még észre, hogy szimpatizálna velem. Így pedig elég nehéz. Pasi téren kissé félénk vagyok, így nem nagyon merek kezdeményezni, pláne, hogy társaságban szokott lenni.


Annyira bénán érzem magam, hogy az hihetetlen. Önbizalmam van, jól érzem a magam a bőrömben, de valami még sem stimmel.


Tudtok nekem segíteni? Mit csináljak, ha nem tudok 'pasizni'? Hogyan nyithatnék a fiú felé, aki szimpatikus nekem?

17/L



2012. okt. 7. 21:45
 1/9 ASOT ***** válasza:
51%
Még fiatal vagy nincs veszve semmi.
2012. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
51%
Hogy hogyan nyithatsz olyan fiú felé aki szimpi? Egyszerűen csak mosolyogj, és próbálj meg vele dumálni. Ha valóságban nem megy a szövegelés, próbálkozhatsz face-n is.. gondolom fent van isminek. Arra pedig hogy mit csinálj ha nem tudsz pasizni, azt válaszolom, hogy játsz mmorpg játékokat, az is jó hely ismerkedésre.
2012. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Gyakoroljuk a flörtölést! Egyikünknek sem ártana...
2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, flörtölni meg kell tanulnod, minden másban már a leendő pasid tud kezdeményezni. Ha nincs aki nyisson feléd, keress első randit máshol. pl neten, társkereső oldalon. Azt jobb úgyis csak az első randiig használni. És persze kicsit bizalmatlanul.
2012. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Bocs,nem olvastam el a kisbetűs részt,túl hosszú...A rámenős stílus

.Bele markolsz a seggébe.

A nem annyira érthető,normális:

kacsintasz,mosolyogsz,nevetsz a legbénább viccein is.

2012. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok sokkal előrébb. Szoktam figyelni, próbálok vele szemezni - vagy legalább tartani a szemkontaktust, mosolygok rá. viszont nem szoktunk beszélgetni, köszönünk egymásnak és ennyi. Igazából nem merek odamenni hozzá csak úgy beszélgetni, mert mindig társaságban van..

2012. okt. 8. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Hm. Nem tudod, mi érdekli? Mondjuk ha oda van a filmszerkesztésért, akkor mikor társaságban van, állj be a körbe, szólítsd meg, és mondd el neki, hogy hallottad, milyen jól ért a filmek szerkesztéséhez és te pedig a testvéred születésnapjára szeretnél valami egyszerű kis filmecskét összeállítani. Nem tudna-e esetleg egy jó programot ajánlani, vagy megmutatni egyet, hogyan működik stb. Így már elkeztél vele beszélni. Persze a sztori legyen jól előkészítve, beszéld meg a testvérddel (akinek nincs is szülinapja, de tegyen úgy, mintha lenne, ha szóbajön), készülj összevágható filmekkel stb. stb. Ha szerencséd van, akkor azt fogja mondani, hogy menj most le vele az infóterembe és megmutatja a videószerkesztés alapjait. Meg is mutatja őket, te pedig megcsinálod a filmet, megmutatod neki, milyen jó lett stb. - lehet erről beszélgetni, és innen könnyebb folytatni szerintem. Ha kevésbé van szerencséd, akkor csak azt mondja, hogy majd küld egy emailt a program nevével (és ha kedves, akkor felajánlja, hogy segít, ha elakadsz). De így is elkezdtek majd levelezni.
2012. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
valakinek a legjobban úgy nyerheted el a figyelmét, ha nem adod meg a tiédet..:)
2012. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összejött azóta?:D
2023. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!