Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek a One Directiont...

Ti szeretitek a One Directiont? :D

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van belőlük,mindenhol csak azok vannak meg csak róluk van szó.:| Vélemények?

2012. okt. 9. 15:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%
waaaaa gyűlölöm őket.. tényleg már a csapból is ők jönnek :/ ja, és ez : [link] hát hogy is mondjam.. nem vagyok tőlük elragadtatva. és nagyon szomorú, hogy a sok mostani tinilány ezekért a kisfiúkért van úgy oda, akik csókolóznak a színpadon, fellépésen !!
2012. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 chrishu ***** válasza:
56%
Nem!
2012. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én is tini vagyok még.De én nem szeretm őket.Mindenki ezzel jön hogy így One Dierction meg úgy és a barátnőimmel is semmiről nem lehet beszélni csak róluk.Meg az egyik barátnőm is: Hogy ő Zayn felesége lesz meg ilyenek.Tehát velük kapcsolatban olyanokba gondolkoznak amik sohasem fognak megtörténni..:|
2012. okt. 9. 17:42
 4/38 anonim válasza:
41%
elmondhatatlanul gyűlölöm őket :D
2012. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Én is tini vagyok de nem szeretem. Szerencsére nálunk nem annyira elterjedt dolog az One Direction. Mindenki hallot róla, de nincs a környezetemben sok rajongó. Akad 1-2 hülye aki szereti õket, de megtartják otthonra s mindenkit nem fárasztanak vele. :) Szóval szerencsésnek mondhatom magam ebbõl a szempontból.
2012. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
Én imádom őket
2012. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Jajj én már ki vagyok.Az osztályba is minden lány od van értük és semmi másról nem tudnak beszélni..:| ßlee..:|
2012. okt. 11. 14:56
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Nalunk csak ketten szeretjuk oket, de nem az ijeszto modon. Ismerem a szamaikat meg hasonloak. Ha atmegyunk egymashoz nehaneha megnezunk egy egy videot roluk. Tancolunk ahogyan ok es van egy poszter a falamon. Na de melyik tininek nincsen kiposzterezve a fala? :]
2012. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
39%

Nekem (:D.


De most szerintem itt az idő hogy leírjam a véleményem róluk.


Nagyon nem bírom ha valaki egy tehetség kutató segítségével tud híres lenni. Akkor tisztelném őket ha ők írnák a számaikat, nem a szintetizátor lenne a fő hangszer, ha nem használnának folyton autotunet, és ha nem az x-fucktor segítségével lettek volna híresek. Nálam ez alap követelmény.

Ja és még annyit hogy egy pepsi reklámban ne az ő fejüket keljen látnom.


14/f.

2012. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 okoska:) ***** válasza:
51%

kedves kérdező azt írta hogy elege van hogy mindenhol ők vannak. akkor meg mi a francért írsz ki RÓLUK egy kérdést?? miért kell velük foglalkozni ha utálód őket? és miét nem nézed a több száz pont ugyanilyen kérést? megmondom miért, mert egy szánalmas gyökér vagy, aki nem tudja a saját zenei ízlését hallgatni, hanem azzal van elfoglalva hogy utálkozzon és veszekedéseket gyártson. Nem a directionerek a szánalmasak, hanem azok akik nem tudják elfogadni hogy valaki szereti őket!

Mi directionerek (kivétel aki gyerekes módon rajong értük) érdekes módon eltudjuk fogadni ha más rockot, metált.. stb-t hallgat és eltér az ízlésünk. akkor ti mért nem??

ha mindenki egyformát szeretne akkor meg természetesen az lenne a baj, és nem lenne senkinek egyénisége és unalmas lenne egyáltalán élni is.

2012. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!