Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok mit gondoltok taylor...

Lányok mit gondoltok taylor lautner-ről? Lefeküdnétek vele? Szerintetek jól néz ki? Mutatnátok szexi képeket róla?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
De...képzeld az vagyok:D Ilyen hihetetlen,hogy nem tetszik?Nos tudod nincs minden lány oda érte,ahogy ezt már más leírta
2012. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"de elég nevetséges,ha valaki azt hiszi,hogy minden lány oda van egy pasiért..."

Igen ám, de ő nem egy pasi, hanem maga a PASI.

2012. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Jó neked az,nekünk nem,erről ennyit fogad el és ne fakadj sírva,mert nem értünk veled egyet^^
2012. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

"Azért nem fakadok sírva, jól tudom, hogy bizonyos lányok a szexuális életüket egymás között oldják meg."

Gratulálok az IQ szinthez...most komolyan besértődtél,mert nem tetszik egy pasi?..gratulálok,de tényleg,látszik,hogy nem vagy komplett,ha neked ez a pasi tetszik,akkor már minden lánynak oda kell érte lenni?ennyi erőből,ha neked a piros a kedvenc színed és nekem nem tetszik,akkor rögtön fel vagy háborodva?tudom mit?nem fogok leállni veszekedni,mert látom,hogy az IQ szinted egyenlő a 0val,az egód az egekben és bármit is mond neked bármi,úgy se fogod megérteni,reménytelen eseteken nem tudok segíteni...

2012. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
bárki*
2012. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem tetszik, soha nem is tetszett. 16L
2012. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 birge válasza:
100%

"Bizonyos lányok a szexuális életüket egymás között oldják meg"

Gondolom rám is céloztál ezzel.Legközelebb jobb,ha figyelsz,hogy mit írsz,mert a hozzászólásaidból következtetve neked sose volt,nincs és soha az életedben nem is lesz pasid,szóval te a szexuális életedet más lányokkal oldod meg vagy a kezeddel(vagy egy tárgyal).Miből gondolom,hogy pasi nélküli voltál,vagy és leszel örökre?mert te csak a "drága,kis" taylorodat látod csak férfinak.Veled ellentétben nekem van barátom,ami neked sose lesz,arról meg felesleges álmodnod,hogy taylor felesége leszel,mert úgyse leszel,szóval miután jól levezetem a mondandómat kijelentem,hogy én se szándékozok vitatkozni,mert látom józan paraszt eszemmel(ami neked nem jutott ki),hogy felesleges olyannal vitatkozni,akinek még józan paraszt esze sincs.Ebben a vidiben meg remélem magadra ismersz(amikor a rajongókról beszélnek)

http://www.youtube.com/watch?v=WhSKEiGYlD0

Annyit segítek,hogy te vagy az,aki csak,akkor reagál a tévé előtt amikor pasikat mutatnak

2012. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 birge válasza:
Ja..3:00perctől van
2012. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen jókat már régen röhögtem.

Nekem is van barátom (több is) sőt még feleségem is, azonkívül egy fiam, két unokám.

2012. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
70%

Az szerintem is valószínű, hogy az első válaszoló nem LÁNY. Én arra tippelnék, hogy NŐ...

Nekem se tetszik amúgy, sőt... De hát ez van.

21N

2012. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!