Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction tagjai London...

A One Direction tagjai London melyik kerületében (esetleg utcájában) laknak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, ugyanis kedden megyek Londonba, ezért meg szeretném nézni, és ha szerencsém van akkor esetleg találkozhatok is velük. Előre is köszi! :-)

2012. okt. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Aranyom, gondolod majd közzé teszik ? :)
2012. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Zayn Malik ot tudom,egyik ismerősöm aki kiköltözött Londonba dolgozni ismeri és elmondta,mikor a kérdésed után azonnal hívtam szóval diarrhea district->(kerület) bastard street 5/b ezt nem szabad elmondanod senkinek!
2012. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egyébként egy nagyon elit környék!Több híresség lakik a bastard street-en többek között Hugh Grant,Robert Pattison,Amy Winehouse is ott élet és néha a királynő is lenéz oda.A Queen is ott lakott a sarkon.
2012. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 es kommentelő: köszi, de ezt mindenki látja. :-)
2012. okt. 29. 14:20
 5/8 Vivien Tomlinson Lou válasza:

Azt nem fogják elmondani viszont az autogramcímet az tudom tessék: THE MATRIX COMPLEX,

91 PETERBOROUGH ROAD,

LONDON, SW6 3BU

2012. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
feloszlottak tegnap, és most híd alatt laknak :(
2012. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért laknának a híd alatt te bánat?! te hol laksz??!!Mert Harry itt: [link]
2016. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom utolsó kommentelő, hogy nem olyan régen elköltözött mert állandóan paparazzik várták a saját házánál meg néhány fan is ott tanyázott. mellesleg annyit járkál LA és London között.....
2016. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!