Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szalai Vivien tényleg kur. Va?

Szalai Vivien tényleg kur. Va?

Figyelt kérdés
Kérdezték itt többen,hogy a könyveiben szereplő nő Bódy Szilvi e,de valaki írt egy elgondolkodtatót,hogy lehet hogy az írónő saját magáról ír.Azóta láttam a csajt tv-ben,kinézete alapján,ha Ő nem,vagy nem volt kur.va akkor senki.Mit gondoltok ?

2012. nov. 24. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem magáról írt elvileg, ezt a kérdést talán fel is tették neki és nemmel válaszolt.
2012. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tegnap azt is olvastam,hogy valamelyik bulvármagazinba név nélkül írt.
2012. nov. 25. 12:08
 3/18 anonim válasza:
Szerintem magáról írt...de ez csak az én véleményem.Általában az írok akkor tudják a legjobban átadni a sztorit ha részesei voltak valamennyire,ha nem is prosti volt de lehetséges hogy bele kostóolt hogy átlássa a dolgokat..de ez csak az én véleményem.
2012. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2012. nov. 27. 13:38
 5/18 anonim válasza:

09:14 vagyok


Még valamit elfelejtettem.Én mozogtam luxus prostik és táncos lányok köreiben és én messziről kiszúrok egy lányt ha köze volt valaha vagy van kéjlényokhoz.Van egy fajta viselkedésük,ezt így nem tudom leírni neked de én egyből levágom ha valaki az vagy volt.És láttam egy 15 perce videot erről a hölgyről,egy riport volt.Nekem egyből lejött hogy magáról beszél,mert amikor beszélt a lányról akiről a könyvet írta sokszor mintha zavarba is lett volna vagy nem tudom.Ez nem biztos forrá de én úgy hallottam hogy Dubaiban volt munkálkodni..állítólag..

2012. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt mondta hogy modell, médiaszereplő és színésznő is az illető hölgy. Én Kapócs Zsókára tippelek.
2012. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Érdekelne az a viselkedés :D Gondolom primitívek.Ez a Szalai azt mondta külsőről,öltözködésről senki nem mondaná meg hogy ki luxus prosti.Nagyon visszafogottak a való életben.Ő Hajú Péter műsorában minden volt,csak visszafogott nem...


Utolsó!Ez a csaj (Szalai) eredetileg újságíró,én is annak tanulok,de kezdem szégyellni az ilyenek miatt.Én is mintha olvastam volna hogy kint Dubaiban,de ha kint volt akkor egyértelmú,hogy miért volt kint,biztos nem csak tudósítani...

2012. nov. 27. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, szerintem meg te vagy a szégyen az újságírókra és a primitív is rád illik jobban, mint Szalai Vivienre! Azt sem tudod, hogy miről beszélsz. Röhejes, mikor olyan valaki, akinek fogalma sincs, hogy milyenek a felsőbb társadalmi rétegek, ugatnak össze-vissza.
2012. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én miért lenél primitív?Meg az újságírók?Milyen felsőbb társadalmi réteg?A prostik neked azok?Akkor Te vagy a primitív barátom.Mert Te aztán annyi mindent tudsz...
2012. dec. 19. 18:28
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Látod, még a szövegértelmezés is nehezen megy. :) Egyáltalán nem a prostikról beszéltem. Van jócskán tapasztalatom újságírókkal, tudom, hogy milyenek. Tisztelet a maroknyi kivételnek! Tudod, hogy miért vagy primitív?

"Utolsó!Ez a csaj (Szalai) eredetileg újságíró,én is annak tanulok,de kezdem szégyellni az ilyenek miatt.Én is mintha olvastam volna hogy kint Dubaiban,de ha kint volt akkor egyértelmú,hogy miért volt kint,biztos nem csak tudósítani..."

Azért, mert olyasvalamit állítasz, amit bizonyítani nem tudsz! Vagy netán stabil bizonyítékaid vannak arról, hogy Szalai Vivien prostituált? Miért is kellene neked szégyellned magad azért, hogy ő milyen?

2012. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!