Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber. Vélemények?

Justin Bieber. Vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom már nem olyan "nagy sztár" mint volt de nálunk most jött ez felszínre így osztályon belül, hogy fikázzák a számait meg hogy egy bu*i. Mi úgy vagyunk vele hogy akkor fikázzák amikor ők is el tudnak ennyit érni és néznek majd ki olyan jól. Mert fiúk is beismerik hogy régen nem szerették de a mostani számai már "hallgathatóak".

Nektek mi a véleményetek?


2012. dec. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
nem vagyok egy Justin Bieber fan, de szeretem több számát is, szerintem tehetséges.
2012. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Abban tévedsz, hogy már nem olyan nagy sztár. A világon a leghatalmasabb sztár, ő rendelkezik a legnézettebb videókkal. Rengeteg díjat megnyert, és nemrég jelentette be, hogy Grammy díjra is jelölték. Tévhit, hogy nagyképű, beképzelt meg hogy elvan magával. Ez nem így van. Sokat jótékonykodik, segíti a szegény és beteg gyerekeket. Az emberek tele vannak előítéletekkel vele kapcsolatban a Baby című száma miatt, pedig azóta már felnőtt. A mostani számai arról szólnak, hogy higgy magadban, szeresd az embereket, légy erős stb. Számomra érthetetlen, hogy ennyire ellenséges mindenki vele, nem ezt érdemli.
2012. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Szeretem az új számait, pl. a Beauty and a Beat nagy kedvencem.
2012. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
40%
Én nem értem, mit kell benne utálni...
2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

1. Justin nem magától jutott idáig, hanem a pénzhajhász szponzorai tolták amíg lehetett!

2. Embreileg lehet hogy jó, de a hangja kifejezetten irritál!


Nekem ez a véleményem!


Ui.: A "Soha ne mond, hogy soha" c. Filmje sok portálon még 2 pontot se érte el a tízből!

2013. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó: a film azért lett úgy leértékelve, mert az emberek azt gondolják, menő vagy ha Justin Bieber hater vagy, na meg a sok előítélettel rendelkező ember. Kíváncsi lennék, hogy azok közül, akik azon a bizonyos 10-es skálán szavaztak, hányan is nézték meg a filmet. A másik, hogy nem akció, sci-fi, horror, vígjáték stb. kategóriába tartozik, hanem önéletrajz. Sokan ezért pontozták le, merthogy a film szó náluk nem volt egy önéletrajz stílusba bekategorizálható. Magyarán, azt várták el, hogy valami cselekménye legyen, nem azt, hogy végig Justin életéről lesz szó benne.
2013. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én imádom és belieber vagyok és nem szeretem ha le bu*izák mert tuti hogy aki le bu*iza az féltékeny
2013. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én fiú létemre elég nagy rajongója vagyok és mielőtt leb*ziztok nem,nem vagyok bu*i!!!15/f
2013. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!