Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Küldtetek már postán külföldi...

Küldtetek már postán külföldi hírességnek autogram kérő levelet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Csak,mert gondolkodom rajta,még nem csináltam soha ilyet,bár olvasom gyakorin csomó ilyen kérdés van és kell válaszboríték is.Én Szlovákiában élek és nem sűrűn adok fel levelet postán.(hát még ilyet :D)

Angol tudásom is a kezdő szint legalján van,szóval szeretném,ha segtenétek.a cím már megvan!Mit írhatnák neki?Nem szeretnék csak simán olyat pl: XY-től szeretnék autogrammot.Küldtem válaszborítékot.Ti ha küldtetek mit írtatok neki?Vagy mit írnátok?Mennyi ideig tartana kb. ,amíg visszaérkezik hozzám?(Anglia v. Amerika,két cím is van)

És oda milyen bélyeget kell küldeni?

kérlek segtsetek,nagyon fontos volna :)



2012. dec. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna szöveget nem tudok,de válaszborítékot hiába küldesz.Nemzetközi válaszdíjszelvényt kell a levélhez csatolni,mert akinek írsz,az Angliában szlovák bélyeggel nem adja fel a leveledet.
2012. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irhatod peldaul ezt:


Hi, my name is________, I'm _____ years old and a student at _____ University. I'm a big fan your work. My favorite film/song is______.

I would really appreciate if you could send me your autograph. Thank you very much! Best regards, alairas


Valoszinu, hogy nem a hires ember szemelyesen fogja kibontani es elolvasni a levelet, hanem vmelyik alkalmazottja, igy nem kell tulbonyolitani.


Mindenkepp mellekelj egy valaszboritekot amin a cimed szerepel es a postan vegyel, amit az elozo is irt, angolul International Response Coupons. Ez nem mas, mint egy vasarlasi eszkoz, amivel ok bemennek a postara es vesznek rajta belyeget, amit aztan raragasztanak a boritekodra. Olyan mintha penzt kuldenel nekik de ez megsem az, mert semmi mast nem lehet rajta vasarolni, csak belyeget.


Enelkul nem fogsz valaszt kapni. Gondolhatod, hgoy senki nem fogja a sajat penzet kolteni, hogy feladjon neked egy boritekot.

2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Még nem biztos,hogy küldök majd még meglátom.
2013. jan. 4. 22:42
 4/4 anonim válasza:
Én küldtem, es kaptam is nagyon örültem, nem hittem hogy kapni fogok egy autogramot. Egyébként Dwayne Johnsontol kaptam :) sima ugy mint a here vasarlas, nem kell túl komplikalni írjal neki es vagy küld neked vagy nem :)
2015. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!