Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a Slipknotot?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben tapasztaltam ezeket , mind a youtube-on mind a fórumokon.

Bár többnyire ilyen jelzőket láttam: "b*zik, büdös majmok, dögöljenek" meg, meg még ezeknél finomabbbakat is


2013. jan. 4. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg azért, amiért a többiek -és én is- szeretjük. Az emberek zöme számára nem befogadható az, amit csinálnak. Nem látnak többet "pár ordibáló idiótánál". Tény, hogy beteg, amit művelnek, de ugyanakkor sokkal többről szól a zenéjük. Szókimondó, találó dalszövegeik vannak, rengeteg igazsággal. Ott van például a személyes kedvencem, a "People = Sh*t". Hát nem gyenge, nagyon ott van.

Azért némi igazság van a támadásokban is. Sajnos nem tudják már hozni azt a színvonalat, mint amivel berobbantak a köztudatba.

Minden estre, az egyik legjobb metál banda! \m/

17/L

2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert elképesztően igénytelen metált játszanak, illetve a rajongóbázisuk tele van idegesítő p*csökkel.
2013. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Hát én például nem utálom... sőt, szeretem. Mondjuk elég vegyes az ízlésem, az egyik pillanatban Rolling Stones-t, a másikban Rage Against The Machine-t, a harmadikban meg Good Charlotte-ot hallgatok... ami megtetszik. xD

De hát a legtöbb nu metal bandát tömegesen utálják. Én nem szidok senkit, ha olyannal beszélek aki pont szereti azt a valamit amit én nem, akkor próbálom finoman megfogalmazni (de ha nekem b*zizzák az egyik kedvenc zenekarom, én is visszab*zizok, de arra értem, aki mondta).


Kedves #2: megkérdezhetem, hogy akkor mit tartasz igényesnek? Amúgy attól még, hogy egy bandának vannak idegesítő kis p*cs rajongói, még nem a bandát kéne megítélni miattuk. És ezzel nem rád célzok, mert mondani fogod, hogy nem csak azért utálod. De sok ember van, aki a rajongótábor miatt elítél egy zenekart... többek között én is csináltam ilyet, mert volt olyan akit enyhén szólva nem kedveltem, és az hallgatott egy bizonyos zenekart, és úgy gondoltam, hogy nekem akkor azt utálnom kell...:D De azóta azt is megszerettem, szóval lényegtelen.

2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dr csonk válasza:
58%

Szerintem egy marha jó banda :)

Bár pár ismerősömnek azért nem tetszik mert ordítanak benne párnak azért mert hörögnek meg hogy nem értik amit mondanak.

Meg "ezek csak ezt tudják" címszóval jellemzik őket.

2013. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert a slipknot szánalmasan szar
2013. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is szar a slipknot. Az ilyen gyökerek mint ez a coery csak a rángatózásukkal és a primitív ordításukkal hívják fel magukra a figyelmet , a hülye 10-13 éves pocsoknek meg ez a szar kell.
2013. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Kezdettől fogva gyűlölöm, ilyen szar zenét és ekkora búzit mint corey még nem láttam.
2013. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Strem Olívia írogat negatív válaszokat, ő olyan paraszt, hogy hosszú ú-val írja a b*zit. biztos coreynak megvolt, nem hívta vissza, és most így próbál bosszút állni :D bár, coreynak biztos jobb ízlése van ennél.
2013. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
50%
meg az anyád te fässzopó
2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
még mindig nem találtad meg a kérdéseket amiben aláznak?:D tök rossz, így bűntudatom van, hogy a hátad mögött megy
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!