Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arrol, hogy...

Mit gondoltok arrol, hogy Antal Timi es Szabo David kozelebb kerultek egymashoz a musor ideje alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tagadjak, de nehany felvetel nem arrol arulkodik, hogy csak baratsag lenne koztuk es bennfentes informaciok sem. Mit gondoltok?

2013. jan. 6. 16:11
 1/3 anonim válasza:
8%
A csávó meleg, így nem hinném.
2013. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy lenne köztük szerelem. Persze nem állítom 100%-osan. Az igaz, hogy nagyon jól kijött vele meg minden és tudom azt is, hogy jobban mint bármelyik más lánnyal az x faktorban. De szerintem ha tényleg lenne köztük valami akkor szerintem nem titkolnák. Tudom, hogy a korkülönbség nem számít annyira manapság, de van köztük 9 év. Timinek amúgy lehet, hogy bejön mert elég jól né ki ami azt illeti, és intelligens is...De Dávid már mondta egy interjúban, hogy nagyon közvetlenül bánik az emberekkel a rajongóival is (ő ezt nem direkt csinálj, hanem ilyen a természete) ezért már sok nő félreértette már azokat a bizonyos helyeteket amik néhányszor kialakultak. Pedig ő tényleg csak barátságosan közeledett szval érted...

Amúgy nem tudom, hogy miért kellene titkolni ha tényleg van köztük vmi hiszen mindkettőjük híressé vált és előbb utóbb úgy is lehullna a lepel. Tehát, én ezek alapján gondolom azt, hogy valósínű ez csak egy "barátág".


Első:

Mégis nagyon kíváncsi lennék arra, hogy miből gondolod azt, hogy Dávid meleg?! -.-" Kérlek fejtsd ki ezt nekem..

2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs köztük semmi barátságon kívül.

Dávid meleg és hosszú ideje van párkapcsolata.

2013. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!