Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Angelina Jolie vs. Jennifer...

Angelina Jolie vs. Jennifer Aniston?

Figyelt kérdés
Ki a jobb & miért?
2013. jan. 8. 03:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Semelyik sem.
2013. jan. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
mindegyiket megkúrnám, de amúgy tudok náluk sokkalta jobbakat... pl: Nicole Scherzinger. hú, őt nagyon-nagyon...!!!
2013. jan. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Jennifer Aniston a kedvenc színésznőm.

Mint nő, mint ember, mint tehetség, sokka többre tartom, mint Angelina Jolie-t.

Brad tesó elcseszte...

2013. jan. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyik se kéne. Szép, szép, de pont itt fejeződik ki az,hogy ettől függelenül mért nem kéne mégis egyik sem! Mert nulla kisugárzás számomra. Még Jolie villant valami néha, de édeskevés. Nem jönnek be. Nálam Adriana Lima a best of mostanában. Na az tud valamit a kisugárzásról!
2013. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jennifer Aniston
2013. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
ez a két csaj pont az, akik valamiért nem jönnek be. Jolie-nek olyan, minta farka lenne (stílusa). Aniston pedig bibetti bibó, nekem az nem like-os. :D Az összes többi Hoollywoodi csaj viszont karaj :D
2013. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Joli szebb nő, de nekem hűvös, mesterkélt, és műnő jellegű, ezért ellenszenves. Aniston lényegesen kedvesebb és bájosabb karakter, és ez fontosabb szerintem, mint a szépség, habár szerintem egyáltalán nem csúnya ő sem. Sőt, sokszor kifejezetten jól néz ki... :)
2013. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Angelina Jolie nagyon szép nő,de ha választani kéne akkor Jennifer Aniston,mert ő szimpatikus és olyan kedves-aranyosnak tűnik:)
2013. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dionsyia válasza:
53%

Rhona Mitra - az ő indiános-ősasszonyos kisugárzása nekem jobban bejön, és van akkor szája, mint Jolienak :)

De ha a kettő közül kell választani, inkább Jolie.

2013. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
egyértelműen Jennifer Aniston
2013. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!