Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber koncert Bécs-ben...

Justin Bieber koncert Bécs-ben. Hány éves koromba mennyek el?

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlotok hány éves koromba mennyek el ??? most 13-vagyok és úgy tervezem ,hogy 15-évesen de attól félek ,hogy már nem lessz lehetőségem.? szerintettek ?

2013. jan. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor menj el, ha megtanultál írni!:)
2013. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Én megyek a bécsi koncertre. Nem vagyunk gazdagok, a jegy drága, mégis megvette nekem anya a jegyet. Mondjuk én kiérdemeltem. Te nem igazán. Gondolom az iskoládban van nyelvtan óra, és azért egy nyelvtan, helyesírási könyv nem olyan drága. Sőt, lényegesen olcsóbb, mint a koncert jegy. Ha megtanultál helyesen írni, akkor beszélhetünk a koncertről. ;)
2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
15/L
2013. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 imolapa ***** válasza:
34%

MÁZLISTA

Mi sem vagyunk gazdagok,de anyu és apu "baromságnak"(vagyis értelmetlennek)tartják a koncertet. FELHÁBORÍTÓ!!!



Ja mellesleg J.I.J.I ! Szerintem minél előbb menj el,mert mondjuk és is 13 éves vagyok,de ha tegyük fel anyuék azt mondanák,hogy adnak pénzt a koncertre,bármikor is mennék(azaz akár hány évesen)Ö én inkább amint van lehetőség-azaz azonnal- mennék.

De ezt te döntsd el!!!!

imolapa

2013. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2., 3. voltam.

imolapa honnan ilyen ismerős a neved?? :D

2013. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké nagyon szépen ködzönöm.. a válaszokat . :D
2013. jan. 18. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menj el! Én még csak 12 vagyok de el fogok menni. Ugyan a szüleim csak az odautat fizetik és a jegyet én veszem meg de ha szereted Justint akkor ne hagyd ki megéri hidd el ;)
2013. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köztetek volt valaki Justin Bieber koncin márciusba? ha igen akkor megmondanátok hogy mennyi volt a jegy?
2013. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!