Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor végez Zimány Linda az...

Mikor végez Zimány Linda az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam a rajongói oldalán, hogy 6 év után végez. most tette le az utolsó vizsgáját. (bár nem tudom hogy számolja, ha 2004-ben kezdte) Emlékszem 2009-ben még a római jog vizsgája sem volt meg, pedig akkor már 5-öd évesnek hívta magát a Szily Nórás műsorban.

2013. jan. 28. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Azt sem tudom ki az. Nem tökmindegy ki mikor végez?
2013. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg furcsa! Másrészt meg olyan buta libának látszik,(s nem csak a külsőről, hanem a nyilatkozatokból is) hogy szerintem még az érettségije is kétséges számomra. Nem tudom, lehet hogy protekcióval jutott be, de hogy hogy van ez, nem tudom.
2013. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egy 2011-es cikkben azt nyilatkozta hogy 6 éve jár egyetemre, és az összes tárgya megvan jelesre, és ügyvédi irodában dolgozik :D most meg 2013-as cikkben olvastam ugyanezt, hogy MOST hatodéves, és IDÉN nyáron államvizsgázott.... érdekes, azóta sehol sincs említve hogy már doktor :) A slussz poén h én is jogra járok, néha belekukkantok az fb oldalára, és vizsgaidőszakban pl. feszt posztol magáról ...hát nem tudom... ha nekem vizsgaidőszak van, akkor nincs időm kirittyenteni magam, meg képeket posztolgatni :)
2013. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!