Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Linda ötödéves a jogi...

Zimány Linda ötödéves a jogi egyetemen, de még nem tette le a rómaijogvizsgát. Hogy épülnek jogi karon egymásra a tárgyak?

Figyelt kérdés
Tudott akkor valamit felvenni, vagy minden a rómaijogra épül?

2009. szept. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A római jogra épül a polgárjog. a polgárra pedig nagyon sok minden. A jogtörténetre épül a büntető, ha az megvan neki, akkor azon a vonalon el tudott indulni. Azt hiszem így van, de régen voltam már elsőéves. Láttam én is lófrálni ott, mikor ötödéves voltam, be is járogatott néhány vizsgára, szóval valamit csak fel tudott venni, ha mást nem, a tölteléktantárgyakat lehet.
2009. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Már letette,különben nem is folytathatná az egyetemet! Ne higyj el mindent az újságoknak..
2009. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
kedves előttem szóló! az nem polgárjog, hanem polgári jog.
2011. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagyis bocsi, kettővel előttem szóló.
2011. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

Polgárjog?

És te elvégezted a jogi egyetemet? Úristen!

2011. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam, hogy letette az utolsó vizsgáját, gondolom VV Veronika anyukájánál.
2013. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!